Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sosem fogom tudni elveszteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem fogom tudni elveszteni a szüzességem?

Figyelt kérdés
Alacsony vagyok és ronda, ezért 28 évesen is szűz vagyok. Prostihoz sosem mennék. Mégis hogyan veszíthetném el végre a szüzességem?

2015. júl. 17. 07:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hogy írhat valaki önmagára olyat, hogy ocsmány?
2015. júl. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%
szánalmas, hogy állandóan itt sirsz :D gondolom zero önbizalmad van. egyébként nem egy olyan srácot ismerek akikre azt mondom hogy ennek van nője?!?!de még milyen...
2015. júl. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
20f
2015. júl. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Kloroformmal már próbáltad?
2015. júl. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyre inkább az az érzésem, hogy te nem tudod magadat elfogadni. De mivel változtatni lusta vagy, a kör bezárul.
2015. júl. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
15: Fogalmi keverések vannak: én elfogadom magam, és tökéletesen érzem magam egy kapcsolathoz. Vannak dolgok, amikre kimondottan büszke vagyok, pl. hogy sosem dohányoztam, sosem voltam részeg, sosem tettem be a lában bulikra vagy más szórakozóhelyekre, sosem voltam prostinál. Nagyon szigorú vagyok magamhoz, ez tény (csak magamhoz, mert nem nézem le azokat, akik pl. éltek a fent említett dolgokkal). Sosem tudtam elengedni magam. De egyáltalán nem vagyok lusta. A baj ott van, hogy egy lány sem képes elfogadni a külsőm azon aspektusait, amin nem lehet változtatni: magasság, arcberendezkedés.
2015. júl. 18. 22:39
 17/18 anonim válasza:
46%

"sosem voltam részeg, sosem tettem be a lában bulikra vagy más szórakozóhelyekre"


Gratulálok. Ezekre aztán igazán büszke lehetsz. Arról meg nem is beszélve, hogy csak a saját esélyeidet rontod ezzel.


Ha nem szórakozóhelyeken vagy kocsmákban próbálsz felszedni nőket, akkor hol? Letámadod őket az utcán?

2015. júl. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
17: Még ha rontom is, számomra egy buli nagyjából rémálom szintű. Mindenhol részeg emberek (gyűlölöm a részegséget, lealacsonyító és igénytelen). Annyira életidegen tőlem, hogy a "szórakozóhely" kifejezés nem is illene rá, hiszen ott nem tudnék szórakozni (na meg a hangos és igénytelen zene). A kínzókamra kifejezés sokkal közelebb állna a valósághoz. Amúgy meg ismerkedni és lányokat leszólítani bárhol lehet, mondjuk olyan helyeken, ahol nem 5-ször annyi a férfi, mint a nő.
2015. júl. 19. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!