Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Ti mit tennétek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti mit tennétek, ha kapcsolatban lennétek és beleszeretnétek egy másik férfibe?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolat, de eddig nem tudtam, hogy mi a szerelem :/ Természetesen nem csaltam meg a mostani barátomat és nem is fogom! De amit most érzek a másik férfi iránt, azt nem éreztem a barátom iránt soha. Ha szakítanom kéne, akkor mégis hogyan?

Előre is köszönöm!

Én 20/l a barátom 25/f



2015. júl. 20. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
4 évig bírtad???...gáz vagy. szegény pasid...
2015. júl. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De eddig nem tudtam, hogy ennek ilyennek kellene lennie, hogy így kéne éreznem, mert elötte még nembéreztem így!
2015. júl. 20. 16:51
 3/8 anonim ***** válasza:
szenvedsz majd, mint állat. (detto)
2015. júl. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem a mostani barátoddal fogod leélni az életed. De ez a fiatalkori kapcsolatok nagy százalékában így van. Ember, nem is éltél még, persze nem tudod mi az az igazi szerelem... Azt hogy hogyan szakíts nem mi fogjuk megmondani, de minél előbb tegyed...
2015. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ez ennél sokkal bonyolultabb, hogy szakíts, ne szakíts.vizsgáld meg mindkét kapcsolatot, és hozz érett döntést. Lehet ez csak fellángolás ami elmúlik.
2015. júl. 22. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20 éves és már beleunt a kapcsolatba. Ezen nincs mit gondolkodni szerintem. Ilyenkor szokta az ember győzködni magát hogy, nincs okom rosszul érezni magam, mindenem megvan, nem kívánhatnék többet, mi van ha más nem fog ennyire szeretni mint ő stb. Aztán benne marad a kapcsolatba és 2 gyerek 20 év után is ugyanezt érzi....
2015. júl. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mester SzabolcsKAH válasza:

Ha 4 éve együtt vagytok, akkor próbálj meg leülni, vele. Mond meg hogy kicsit eltávoladtatok :D oké hogy lányotól várod a választ de azért segítek :D


Ha tényleg szeretett a fiú megfogja érteni de nagyon-nagyon rosszul fog neki esni. Szóval ha ordít vagy felemeli a hangját legyél vele egy picit elnéző, és te engedj. Ezután már egyszerű mond el hogy más tetszik, és úgy érzed hogy ő az, és nem akarod elengedni. DE gondold át hogy tényleg megéri-e. ÉS!! ha már nem vagy boldog szakíts azzonal :))) nincs értelme az egésznek ha nem vagy boldog én is mindig azonnal szakítok hogy ha már úgy érzem nincs értelme folytatni :D

2015. aug. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 P83 ***** válasza:

A másik fiú akibe beleszerettél viszonozza a szerelmedet?

Vagy legalább érzed,h te is tetszél neki?


Komoly kapcsolatba bele menne veled?


A jelenlégi barátodnak mond el normális stílusban,h nem azt érzed amit kéne és szeretnél szakítani,tovább állni.

Biztos,h ki fog akadni,de!!! Elmondhatod magadról,h korrekt voltál, nem hazudtál és nem vetted át.

Én azért sokkal jobban haragudnék,ha utólag tudnám meg,h hazudtál nekem,mintha megmondanád.

Mind a két esetben kiakadnék,de ha őszintén elmondod amit gondolsz azon hamarabb túllépnék még ha fáj is.

2016. márc. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!