Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátomnak azután is kemény a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak azután is kemény a pénisze, hogy elment. Miért van ez így?

Figyelt kérdés

Mindenkinek így van?

még akkor is kemény és áll miután abbahagytuk



2015. júl. 21. 05:04
 1/10 anonim ***** válasza:
A legtöbbnek lekonyul.
2015. júl. 21. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Es meddig kemeny? Mert pl exemnek is ilyen volt. Neki akar utana meg fel oraval is ilyen felkemeny volt
2015. júl. 21. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért mert még 18 éves. Akkoriban nekem 3 menetig le sem lankadt. Mostmár szükségem van közte egy cigiszünetre. 36F
2015. júl. 21. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

24eves.

es utana meg feloraval is kemeny. meg nevetjuk is h latszik a gatyaban h all

2015. júl. 21. 06:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Előfordul akkor is, ha nem tökéletes az ejakuláció bármiféle idegi, pszichés ok miatt) és nem "sül" ki az idegi feszültség (a nemiszervnél sem).
2015. júl. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem van amikor kemény egy ideig, van amikor nem. Nálam ez inkább attól függ mennyire vagyok kipihent, meg hogy milyen hosszú volt a menet, mennyire mélyen szántó.


Szerintem kár valami mögöttes jelentést tulajdonítani neki.


Esetleg ki kell próbálni sikerül-e folytatni még egy menettel, igen ritkán, de volt már hogy összejött.

2015. júl. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
biztos viagrát szed :)
2015. júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez most miért baj? Ha felállaz a baj, ha nem állfel az a baj.

https://www.youtube.com/watch?v=4sz1gsRtZTM

2015. júl. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Moncsy0506 ***** válasza:
100%
azért van igy, mert egészségtől kicsattanó izig-vérig férfi! Az én páromnak is ilyen!! Nem kell ettől bepánikolni! Sőt meglepődni sem rajta, és furcsának tatani sem! Egyszerúen annyi a teendő, hogy: jól le kell sz*pni, ahányszor csak lehet!!! Mert kedves 1-es, lehet, h a tönnségnek lekonyul, de attól, hogy a kivételeknek nem az még nem azt jelenti, hogy rendellenes lenne!! Amúgy is: úgy tűnök ki a sorból, hogy be se állok! :D
2015. júl. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 paradicsom31 ***** válasza:
Van mikor az én páromnak is ilyen. Olyankor jobban esett neki a szex, még folytatni is tudná.
2015. aug. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!