Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismertek olyan oldalt/oldalaka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan oldalt/oldalakat ahol valós sexpartnert lehet keresni, nem pedig fizetett lányokat?

Figyelt kérdés

2015. júl. 24. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ilyen szerény véleményem szerint csak a mesében van.
2015. júl. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Férfiként ilyen nincs.
2015. júl. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Gyakorikerdesek.hu :))
2015. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
eropolis, mi párként találtunk, férfiként csajt nehéz, de nem lehetetlen, csak qrvahenéz :D
2015. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Eropolison én is találtam, meg régen a szexneked.hu-n, de ott már rég jártam.(F)
2015. júl. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ha helyes vagy akkor bármelyik oldalon találhatsz. eropolis, love, ezeken már én is találtam csajt akiket megdugtam.
2015. júl. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem szexneked.hu-n egyszer majdnem összejött, eropolis-ról csak hallottam...de inkább nem erőltetem...

Ha nem is lenne fizetős, a regek nagyrésze vagy kamugyanús vagy kb. évszázadokkal ezelőtt voltak utoljára aktívak az oldalon :D

2015. júl. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

szexbaratok.hu

szexrandi.hu

kivanlak.hu

2015. júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Először is, hogy nézel ki? Csak azért kérdem, mert ha jó képű vagy, akkor bármelyik oldalon, ahol nők is megfordulnak, találsz csajt dugásra, ha viszont átlagos vagy, vagy isten ne adja átlag alatti, akkor semmilyen oldalon nem fogsz szexpartnert találni ingyen, hiába hirdetik, hogy kiéhezett milfek, meg a tököm tudja milyen szöveggel reklámozzák az ilyen oldalakat.
2015. júl. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tényleg elhiszi valaki hogy a nők ingyen szexelnek? :DD
2015. júl. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!