Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik a legjobb felállás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb felállás?

Figyelt kérdés

Mármint ha te válaszhatod/hatad volna meg? Illetve hogy történt


1. szűz lány és szűz srác

2. szűz lány és tapasztalt srác

3. szűz srác és tapasztalt lány

4. tapasztalt srác és tapasztalt lány



2015. júl. 29. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem jó volt hogy tapasztalt fiúval voltam, a szűz-szűz nem tetszik, jobb ha van valaki aki tudja mit és hogy kell 21/l
2015. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
nekem mindegyik jó....csak én legyek a srác!
2015. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a 4. De ebben is vannak óriási különbségek, mert attól, hogy valaki tapasztalt, még lehet 0 szexkultúrája!
2015. júl. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sztem a 2 tapasztalt srác és 1 szűz lány
2015. júl. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szó szerint mindegyiknek megvan a maga bája :D
2015. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az 1-ből szerintem őrült bénázás és szégyen, vagy nagy röhögések jöhetnek ki. Ez utóbbi nem is olyan rossz.


De a 2-4. változatok nagyobb eséllyel lesznek jók.

2015. júl. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy egy (akkor még szűz) lány csoporttársam mondta annak idején egy ilyen kérdésre: "Az sosem baj, ha van felállás":D
2015. júl. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szűz lány és szűz srác a legjobb. Legalábbis elsőre. Utána tapasztalt lány tapasztalt srác is jó. A legjobb, ha a felek egy szinten vannak.
2015. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetertek az 5 kommentelovel. De en megis a sajat szexualis eletem tudnam eloterbe helyezni ami a szuz szuzzel tortenettel kezdodott. Nem probaltam se tapasztalttal es tapasztalatlannal sem de eddig ez a velemenyem. Ki mit tart vonzonak..
2015. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!