Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a no elutasito a szexben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a no elutasito a szexben, nem nyitott arra, hogy kielegitse a ferfi vagyait, akkor ez pont olyan szemetseg a no reszerol mint, hogy a pasi megcsalja. Vagy?

Figyelt kérdés
Nyilvan elso sorban itt a hazas kapcsolatokra gondolok, ahol mar nem olyan egyszeru dobni a masikat mert szar a szex. Miutan ezt szamtalanszor atbeszeltek es a no nem nyitott, akkor szerintem a csalassal max 1:1 az allas! Persze a no pruszkol, hogy a pasi egy szemet!! De mit is tehetne?? Ha csondben intezi akkor ez egyfajta megoldas. Oromlanyok kenyere.

2015. aug. 2. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
nem megoldás. talán nyitnod kellene a nő felé is. és nem csak a saját igényeidet nézni.
2015. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyitni??? Mi ez ablak? Ha elmonom az igényt mást mit tehetek? Ő is elmondhatja, hogy kér virágot, szép szót, ruhát vagy ferrárit! Aztán ha nem adom meg nem kell csodálkozni ha más megadja! Fordítva is így mez ez.
2015. aug. 2. 22:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de előbb kellett volna gondolkodni. Értelmes ember olyan társat választ, aki megfelel az igényeinek és nem utólag támaszt elvárásokat.
2015. aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gondolom még közelébe sem kerültél egy 10 éves kapcsolatnak es gyereked sincs! Kepzeld a nok bizony elegge megvaltoznak es ez nem az ő hibájuk, hanem tok termeszetes, egy darabig lehet toleralni, de bizony nekik is fel kell! Kellene ismerni a helyzetet. Ugy kicsit konnyeb lenne!
2015. aug. 2. 23:07
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Pont ilyen az én feleségem is, csak egy kicsit rosszabb. Igaz eleinte egy kicsit jobb volt a helyzet. 10 év könyörgés után, amikor tudatosodott bennem, hogy "kasztrált" viszonyt kezdtem egy másik nővel. Más lehetőség nincs. Te ne könyörögj neki 10 évet, hanem csald meg addig, amíg még áll rendesen.
2015. aug. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pasi vagyok és jóval több mint 10 éves házasságban élek, de kedves eddigi hozzászóló uraim és kérező úr! Az fel sem merült bennetek, hogy a párotokban ébresszétek fel a tüzet könyörgés helyett?

Sajnos az értékrendek megváltoznak idővel a hölgyekben (is) és a kezdeti szexuális igény, vagy érdeklődés alább hagy, de egy kis változatossággal feldobható a dolog én úgy gondolom.


Ha padig nem megy és sehogyan sem lehet egy idő után az igényeket összehangolni, akkor sem kötelező együtt maradni. Tudom nem egyszerű a válás (közös gyerek, közös vagyon, közös hitel, közös barátok, stb) de ha annyira nem lehet harmonizálni a továbbiakban a házasságot, akkor nics az a procedura amit végig ne csinálnék a "szabadság" reményében.

Ez sokkal tisztességesebb, mint félrelépni és otthon meg civakodni.

2015. aug. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Az első 10 éveben még én is így gondolkodtam. Próbáltam sok mindent, de hiába. Tudja, érzi, hogy nőzök, de nem szól semmit. Igazából az sem érdekli. A lakást viszonylag tisztán tartja, a gyerekeket ellátja, kaját csinál. Beszélgetni, szexelni tudok mással. Igaz olcsóbb lenne házvezetőnőt tartani, de ő már ismeri a rigolyáimat, és akár éjjel is tud kaját csinálni. Akkor miért is dobjam ki, az asszonyt? Egyszerűbb megtartani nem?
2015. aug. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!