Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megismertem egy lányt akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt akivel együtt mentünk vhova és ott volt az Anyukája is. Egyből megtetszett, viszont nem tudom felvenni vele a kapcsolatot. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval a lányt már korábbról ismertem és ő is jött ahova én is, és őt elkísérte az Anyukája...mondanom se kell, egyből megtetszett. Vmi elképezstő jó MILF volt. Valószínű én is bejöttem neki, mert mikor elment a lánya vhova az épületen belül, odajött hozzám rögtön az Anyukája és beszélgetést kezdeményezett. Mikor visszajött a lánya nézett is minket rendesen...hogy ezek vajon miért beszélgetnek egymással ? DDD

Szóval dugtam volna az Anyukát, és azt terveztem ,hogy meghívom vmire mikor ennek az egésznek vége( Amire mentünk )Az volt a baj,hogy én is pont beszélgettem vkivel a végén, és az Anyuka meg elment...láttam mert még odaköszönt. Magamba, ilyen nincs, elöttem ment el a Milf nő akit megdugtam volna....azóta nem láttam az Anyukát és a lánya Facebook ismerősei között sincs. Mondjuk nevét se tudom,de átnéztem az összeset és nem láttam. Lányától meg nem akarom elkérni a számát mert mégis milyen az má nem ? Mit csináljak ? hmm ?


2015. aug. 11. 14:49
 1/4 anonim válasza:
Kezdjed a lányával aztán bevonod az anyját is a buliba :D
2015. aug. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de a lánya nem tetszik
2015. aug. 11. 15:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki leáll veled beszélgetni, és még el is köszön, még nem azt jelenti, hogy akar tőled bármit is azon kívül, hogy veled ellentétben ő valószínűleg egy jól szocializálódott, ép eszű, kúltúrált ember. Recskázz kevesebbet a gép előtt, és mozdulj ki az emberek közé, akkor majd nem sülsz egyből a gatyádba, ha látsz egy nőz közelről. Az ha te megdugnád nem egyenlőt azzal, hogy ő is akarja a te szottyadt farkadat.
2015. aug. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért mert egy társaságban vagytok és szól hozzád 3 szót ami ketten maradtok nagyon nem egyenlő azzal, hogy bármilyen szinten akarna is valamit. Szerintem max jól kiröhögne ha felhoznád neki.
2015. aug. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!