Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban teljesen kiégtem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban teljesen kiégtem?

Figyelt kérdés

Elismerem, maga a kifejezés: kiégés egy kicsit hülyén hangzik, mégsem tudom jobban definiálni az a fizikai és pszichikai állapotot, amiben jelenleg létezem. A lényeg röviden: sok fiúval volt már dolgom, hosszútávú kapcsolatot nem kerestem (korábban éretlennek éreztem magamat hozzá, manapság pedig nem érdekelne egy másik ember, mert önmagamat akarom megvalósítani), futó kapcsolataim, és újabban állandó szexpartnereim voltak.


Múlt héten lejött utánam a strandra egy nagyon helyes ismerősöm, akivel már régóta barátok vagyunk, beszélgettünk, úsztunk, fejtettem némi keresztrejtvényt, aztán mondta, hogy menjünk be a zuhanyzóba (a strandon elkülönített épületben vannak a wc-k és a zuhanyzó-öltözők). Bementünk, szexeltünk, beszélgettünk, aztán megjöttek a szüleim, úgyhogy elküldtem. Úgy éreztem, mintha csak egy pohár vizet ittam volna meg, semmi hatással nem volt rám az aktus, rutin jelleggel csináltam és közben elejtett egy olyat, hogy "Jól érted a dolgod", ami kicsit rosszul esett.


Beszéltem Anyuval, mondtam, hogy egyelőre érzelmileg nem akarok kötődni senkihez sem (eleve hideg típus vagyok), és a szexet sem élvezem különösebben. Évek óta folyamatosan sportolok, azt hittem, az meghozza a kedvemet, de semmi változás a libidómat illetően, csak jótestű partnereim lettek. Nem tudom, hogy ha szerelmes leszek-e a jövőben (mikor már készen állok rá), akkor a szex is úgymond értelmet és tartalmat kap, vagy egyszerűen csak halvérű vagyok?


Köszönöm a válaszokat!


23/L



2015. aug. 11. 14:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Ku..vából nem lesz szalonna. "mert önmagamat akarom megvalósítani" és miből gondolod,hogy ez egy boldog kapcsolatban nem lehetséges? Egyébként ez kiégés, mert össze-vissza b..szol és már a szervezeted annyira hozzászokott,hogy már nem is izgatja fel. Ismered a kifejezést? "érzéketlenné ba...tak" Na ez történt veled.
2015. aug. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mitől égtől volna ki? Hány pasival voltál már?
2015. aug. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A párkapcsolathoz két ember kell, és én túl önző vagyok ahhoz, hogy másvalakivel is foglalkozzak magamon kívül, mert nem szeretnék belemenni olyasmibe, hogy kihasználom a fiút, miközben magasról teszek rá, a vágyaira és a céljaira. Rossz embernek érezném magamat.


Igen, sokat szexeltem, nem érzem azt, hogy szégyenkeznem kéne, ez az "Érzéketlenné basztak" pedig azért furcsa, mert a bátyám pl napi szinten szexel a menyasszonyával és mégsem mondta egyikőjük sem, hogy megunták.

2015. aug. 11. 15:07
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Igen, de ő azzal szexel akit szeret, neked már mindegy csak legyen neki... na ez gáz és szégyellhetnéd magad, hogy egy önző rihe vagy.
2015. aug. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem kiégtél,csak még nem tudod hogy kezelni azt, hogy sajnos egy idő után már felesleges a szex,ha nem remeg közben minden porcikád és nem elégülsz ki se testileg,sem lelkileg közben!
2015. aug. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Én valahogy szörnyen elszomorodtam miközben olvastam a történeted. A legüresebb semmi volt amit szerintem nőtől olvasta valaha. Még szinte a felszínesség felett állt. "menjünk be a zuhanyzóba, bementünk, szexeltünk". Mintha azt mondtad volna, hogy elmentetek elszívni 1 szál cigit, de mások még azt is több érzelemmel/hévvel teszik mint amit te leírtál most :D.


Attól függ mint ember, ha ennyire kiélted már magad fogsz-e kelleni valakinek akárhogy nézel ki. Lehet te maradsz örökre a lyuk, képzelem mennyire sikerült megvalósítani önmagad :DD. Szerintem egy 5éve dolgozó prostituáltban is több még a hév, vágy, tűz mint benned :D


De kérdésedre válaszolva, ha szerelmes leszel felfokozottabb lesz a dolog, amit te most leírtál azok szerint, kb. voltál egy darab hús (igaz ügyes darab), de a legtöbb férfi aki érzelemből szerelmeskedik sokkal jobban figyel a partnerére mint magára. Nem csak egy robotikus semmi lesz a dolog, biztos változni fog a dolog :D

2015. aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Úgy látszik végre te is rájöttél, h egy idő után a szex nem elég csupán. :)
2015. aug. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy még nem találkoztál olyan férfival,aki értette volna a dolgát? Szokott orgazmusod lenni szex közben,vagy csak addig csináljátok,amíg a pasinak jó?

Ha megtalálod a szerelmet,biztos jobb élményben lesz részed,de az is lehet,hogy egy hozzáértőbb partner is tudna segíteni rajtad.


Egyébként az első bekezdésben nagyon magamra ismertem,mintha én írtam volna...a különbség az,hogy én 18 vagyok és pár hónapja kezdtem el szex céljából ismerkedni.Jelenleg egy barátságot élvezek némi extrával. :) Ettől függetlenül,mintha az alteregóm lennél. :P


Szerintem ne keseredj el,esetleg egy kicsit hagyd most a szexet és foglalkozz vmi mással...hátha pár nap/hét múlva megjön a kedved. :)


Ha gondolod írj privit! :) 18/L

2015. aug. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szeretnék tiszta vizet önteni a pohárba: a miértre voltam kíváncsi, és nem az erkölcscsőszök véleményére, akik magas lóról osztják a marasztaló és felmentő ítéleteiket, hogy stílszerű legyek. Ha érdekelne a többség véleménye, akkor nyilván szemérmesebb lennék, de mindig azt mondtam, úgy élj, ahogy jólesik, csak vigyázz az egészségedre.


A levelekben többen is kifejtették, hogy az érzelmi kötődés hiányzik, nekik és minden válaszolónak köszönöm az eddigieket. :)

2015. aug. 11. 15:41
 10/13 A kérdező kommentje:

Nekem egy vagy két alkalmat leszámítva mindig volt orgazmusom, olykor egymás után kétszer is, nem ez a probléma, csak már hozzászoktam a remegéshez is. Kellemes, de ennyi.


Tény, nem vagyok egy szenvedélyes valaki, legfeljebb a tanulmányaimban és a munkéban, de az emberi kapcsolataimban nem. Tartózkodó, kissé merev vagyok, és racionális. Hiányoznak az érzelmi szélsőségek, pont, mint apánál.

2015. aug. 11. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!