Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most már minden a kűlsőségekre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már minden a kűlsőségekre alapúl? Egy nő előbb fekszik le pl: egy kőmüvessel, mint egy 2 diplomás férfival?

Figyelt kérdés

ezeket csak páldának hozom...ha mondjuk a kőmüves jól néz ki, akkor a nő inkább azzal fekszik le, mint egy átlagon aluli 2 diplomás férfival ?



kort is írjatok


2015. aug. 11. 22:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Miért, te le feküdnél egy iszonyat ronda, de kedves okos csajjal? Na ugye...

Mindenkinek számít a külső, ez ilyen sport.

2015. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Attól még, hogy kőműves, nem biztos, hogy értéktelenebb, mint egy kétdiplomás.


Egy mérnökhallgató lány.

2015. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Tegyük fel, hogy mindkét férfi ugyanolyan jól néz ki... mi a baj azzal, hogy az egyik kőműves, és a nő őt választja a diplomás ellenében?
2015. aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de most nem is az értékről van szó...
2015. aug. 11. 22:57
 5/16 A kérdező kommentje:
jah ,de előbb szét... magukat azzal akinek nagy a pénisze
2015. aug. 11. 23:00
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem az értékről van szó? Akkor nem értem akkor miért kellett kiemelni a kérdésben, hogy egy szakmunkásról és diplomásról van szó. Te kérdezted, hogy a külső számít-e. Nem értem, ha kiesik a külsőség meg a belső érték, akkor mi marad a pasiból, ami alapján dönthetnék.
2015. aug. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

Éljen egy újabb nőgyűlölő kérdés! Sőt, tovább megyünk, itt már egyesek szerint a munkahelytől függ az intelligencia, valamint a belső értékek is. Mire jó ez? Engem aztán nem érdekel a külseje, se a tanulmányai, se az anyagi helyzete, se a pénisz mérete, sőt a neme meg a kora se. Azzal fekszem le, akibe szerelmes vagyok és pont. (Ne döntse el egyik hozzászóló se helyettem, köszönöm.)

18/L

2015. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy hogy mit dolgozik, hogy milyen vegzettsege van, mennyit keres, mekkora a farka. A lenyeg hogy szeressem az illetot.

Szamit a kuldo hogy ne szamitana. Ha valakihez nem vonzodok, tolem lehet milliomos is nagy farokkal 8 diplomaval, akkor sem fekudnek le vele.

18/L Egy komuves baratnoje

2015. aug. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%

Én például egy jól kinéző kétdiplomás férfival fekszem le rendszeresen. Nincs kompromisszum! :)


(Lehet lepontozni! :P )

2015. aug. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%

A diplomáshoz hozzámegy, a kőműves meg a szeretője lesz!

Fertőben élünk! Sok gusztustalan nő a pénzre és a kigyúrt testre megy! Most majd hiába támad engem le sok nő az oldalon, akkor is mindenki tudja l, hogy ez igy van! Az álompasi a szemükben egy gazdag jóképű pali. Nem számít ha nem nőként bánik vele vagy csalja, a lényeg a pénz meg a külső!

Szerintem igazi nő kevés van!

2015. aug. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!