Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem marad velem, miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem marad velem, miért csak szórakozik?

Figyelt kérdés
Együtt lakok egy sráccal, akibe időközben halálosan belezúgtam. Én is bejövök neki, többször le is feküdtünk már. A probléma az, hogy ezt az elsőt leszámítva csak részegen teszi, józanul elmondása szerint tudatosan fogja vissza magát. Ugyan ide értve minden nemű kontaktot. Amíg nem volt köztünk semmi, nagyon jól elvoltunk, teljesen, mintha egy pá lennénk, azóta egyre kevésbé viselkedik így, a letöbbször elutasító és elkerül, ha itthon vagyok, ő elmegy itthonról-ennyire. Én nem értem mi történt és miért viselkedik így. Jól érzi magát velem, szeret engem nagyon (ezeket ő maga mondta), az előzményekből ítélve gondolom vonzódik is hozzám, szóval nem értem miért nem ad kettőnknek egy esélyt, mit tehetnék? Azt mondja, még az exét szereti és nem tudja kiveri a fejéből, folyton rá gondol, meg néha ír neki/hívogatja. Mit csinálhatnék, meg sem próbál továbblépni rajta? És én is látom rajta, hogy érdeklem őt, mert mindig, ha rossz kedvem van, megpróbál felvidítani vagy képes órákat csendben ülni mellettem, meg naponta többször hívogat kitalált indokokkal, aminek semmi értelme (pl hogy milyen zenét hallgattam két napja, mikor zuhanyoztam). Egyszerűen nem tudom, miért zárkózik el tőlem tudatosan és nem tudom, mit tehetnék, hogy ezt ne tegye. Mint lelkitárs-barát nem tudok mellette lenni, mert több van köztünk barátságnál, így soha sem fog nekem megnyílni és elmondani azokat az érzelmeket, amik az exe miatt bántják. De így továbblépni sem fog, tőlem pedig elzárkódik minden szempontból. :(

2015. aug. 13. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy időközben beijedt? Miért adod magad könnyen vagyis mért adod oda magad neki ha visszautasít mért nem próbálod inkább kínozni (pl.:látvánnyal), kívántatni magad, hogy ne csak részegen fektessen meg. ;)
2015. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én próbálom, folyton ezt teszem, sőt mikor megtörténik, akkor sem hagyom elsőre, eltolom a kezét, meg ilyenek. De az alkohol engem is hatalmába kerít és egy idő után már nem tudok nemet mondani, se amiatt, sem amiatt, hogy iszonyúan vágyom rá és kívánom. Az aktusok között hetek teltek el, szóval korántsem mindennapos dolog ez.
2015. aug. 13. 22:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon biszex szaga van a dolognak. A fiúkhoz vonzódik, de részegen te is bejössz neki.
2015. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!