Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti, hogy bírjátok, ha megbámul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy bírjátok, ha megbámulnak/szemeznek veletek a buszon?

Figyelt kérdés

Van kettő lány akik rendszeresen ezt csinálják és néha még "újonnan látottakkal" is előfordul. Nézelődök meglátom, hogy rajtam van a tekintete ránézek én is és nem, hogy nem kapná le a tekinteté, hanem néz bele a szemembe sosem bírom mindig lesütöm a szemem ők meg olyankor elmosolyodnak... 25/F


Szeretitek zavarbahozni a férfiakat vagy miért csináljátok ezt ? :D



2015. aug. 13. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én ezzel nem foglalkozom. Szemezésből nem lehet megélni, tartja a mondás. 21/f
2015. aug. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valaki azt mondta, hogy akkor kell odamenni, amikor érzed a bizsergést...
2015. aug. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Általában csak odanézek, hogy tényleg engem néz-e az illető, majd olvasok tovább.
2015. aug. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezért nyomkodom inkább a telefont (pl a gykt :D) hogy ne nézzenek a szemembe, ha meg néznek így legalább nem látom ha néznek..
2015. aug. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezért nyomkodom inkább a telefont (pl a gykt :D) hogy ne nézzenek a szemembe, ha meg néznek így legalább nem látom..
2015. aug. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4%
Nem szeretem, ha közlekedési eszközön egymás után többször belenéz egy nő a szemembe, mert ez csak egyet jelent, mégpedig azt, hogy ilyen nyomorult fejszerkezetű púpos srácot még sosem látott. Inkább arrébb állok, ne legyek a szeme előtt. Vizsgálgassa a jóképű izmos hapsikat, de ne engem.
2015. aug. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Én mindenhol rosszul voltam tőle ha bámultak. Meggyőződésem volt, hogy azért mert nevetséges vagyok, vagy csúnya, vagy akármi... pozitívra sosem gondoltam.

Régebben elfordultam, bámultam a földet stb... volt, hogy annyira zavarba hoztak, hogy nekimentem egy oszlopnak.


Viszont már pár éve visszavágok. Kacsingatok, a képükbe vigyorgok, integetek, intek, hogy jöjjön ide, odamegyek, bemutatkozom, visszabámulok stb... ami épp eszembe jut.

Azóta hatalmasat fordult velem a világ, akkora löketet adott az önbizalmamnak az, hogy vagy "én nyerek" vagy pozitívan sül el a dolog, hogy azóta nem is zavar egyáltalán. :)

2015. aug. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem csinálok semmi ilyesmit. Nem is bírom, ha megbámulnak. Csúnya vagyok, tudom, ennyi.
2015. aug. 14. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!