Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon igaz ami mondani szoktak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon igaz ami mondani szoktak az átlagos fiú-csúnya lány és jóképű fiú-átlagos és szép lány párosításról?

Figyelt kérdés

tehát sokan írták, vagyis ugye sokat olvastam már ilyet, nem csak ezen az oldalon, hogy azok (fiúk) akik átlagosnak születtek azok max csúnya lányokat kaphatnak meg, míg a jóképűnek születtek ugye azok az átlagos és szép lányt

de fordítva meg állítólag úgy van, hogy a csúnya lányok meg megkaphatják az átlagos külsővel rendelkező srácot, esetleg még talán a jóképűt is, bár azért utóbbi párosítást nem nagyon tudom elképzelni.

szóval igaz lehet, hogy tényleg ez a helyzet áll fent?

meg olyat is hallottam vagy olvastam, nem tudom, hogy minden nőre kb 5 pasi jut, ilyesmi

kíváncsi vagyok a véleményetekre fiúk lányok, de lehet hülye a kérdés és akkor bocs :D



2015. aug. 16. 11:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Túl sok az ellenpélda az efféle "szabályszerűségek" felállításához.


Arra azért kíváncsi lennék, melyik májer matekozta ki a nő-férfi 1:5 arányt...

2015. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Igen, ez így van. Minden lány csak a saját kategóriája feletti fiúknak hajlandó esélyt adni. A fiúknak ezzel szemben nemcsak a külső számít, így összejönnek akár csúnyább lánnyal is.
2015. aug. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hát hogy ki találta ki ezt az 1:5 arányt nem tudom, mondom én is hallottam vagy olvastam már valahol, de lehet azért mert több férfi van mint nő, vagy a fordítottja és akkor ugye a nőknek nem kell sokat habozni így úgyis szexhez jutnak vagy mi
2015. aug. 16. 11:52
 4/15 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, nem tudnék összejönni egy csúnyább lánnyal :/ hogy veszik rá magukat egyesek, nem tudom
2015. aug. 16. 11:53
 5/15 anonim ***** válasza:
Sehogy. A "csúnya" egy szubjektív fogalom. A nagy többség nem jön össze olyan emberrel, akit nem talál vonzónak.
2015. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Az 1:5 arány valóban túlzás, de a fiatal korosztályban minimum másfélszer annyi lehet a fiú, mint a lány.
2015. aug. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hát jah ez is igaz lehet, de mint mindenhol, ebben is van kivétel
2015. aug. 16. 11:57
 8/15 anonim ***** válasza:

A szépség szubjektív.Attól,hogy te csúnyának tartasz egy lányt,még nem biztos,hogy a pasija is így gondolja,sőt...


Az 1:5 arány pedig (sztem) a társkeresőkre vonatkozhat. pl.szexpartnerkeresőn sokkal több a férfi,mint a nő,ezért van az,hogy a nő regisztrál és pár óra múlva már minden ujjára jut egy pasi... L

2015. aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

na igen utolsó ilyes valamire gondoltam én is, már beugrott :)

hát jah, ez azért nem fair

2015. aug. 16. 12:00
 10/15 anonim ***** válasza:

#8-as vagyok


Nekem nőként nincs vele bajom :P

2015. aug. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!