Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexpartnerem nem igényli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexpartnerem nem igényli az orális szexet, mennyire ritka ez?

Figyelt kérdés

A barátnőim kiakadtak, hogy a szexpartnerem nem kéri az orális szexet, miután a szexkapcsolatunk elején a tudtára adtam, hogy én nem szeretem azt csinálni.

Ő minden alkalommal kielégít engem orálisan is amúgy, de én őt nem, amúgy már másfél éve megvagyunk egymással.


Mennyire ritka ez ?

21/N


2015. aug. 18. 19:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
A férfiak hajlamosak szó szerint venni amit mondanak nekik. Elfogadta hogy te nem szereted, igy azt mástól szerzi meg.
2015. aug. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Semmi extra, Én sem igénylem. 28F
2015. aug. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

A szexkapcsolatnak pont az a lényege, hogy ott az van, amiben a felek megállapodnak. Nyilván csak a szexért van veled, semmi másért, tehát ha orális szex nincs is, attól még az aktus megvan, és mivel nem komoly kapcsolat, nyilván nem te vagy egyetlen neki, akivel szexuális kapcsolata van, így mástól meg lehet, hogy megkapja azt, amit tőled meg nem. Nincs ebben semmi furcsa.

Akkor lenne ez kicsit más, ha komoly kapcsolatról lenne szó, mert akkor csak te lennél neki és ha ő igényelné, akkor valószínűleg gond lenne nála is, hogy nem csinálod. De mivel csak a testi szükségletei kielégítése céljából van veled ilyenkor, így az élvezetet megkapja más módon is, amit meg nem, azt meg megkapja máshol.

2015. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

#3- Hát ezt én is így gondolom, bár hozzáteszem, hogy már másfél éve vagyunk így, mint már írtam, és pár közös ismerősünk szerint már több van köztünk szexkapcsolatnál és a pasinak nincs is más valakije rajtam kívül.


Na nem mintha én gondot csinálnék ebből , számomra csak egy szexpartner , azért kíváncsi voltam a véleményekre.

2015. aug. 18. 19:26
 5/23 anonim ***** válasza:
43%

"már több van köztünk szexkapcsolatnál"


A részedről biztos nincs több. Ha több lenne, nem bírnád ki, hogy ne vedd a szádba a farkát.

2015. aug. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

"és pár közös ismerősünk szerint már több van köztünk szexkapcsolatnál és a pasinak nincs is más valakije rajtam kívül. "

Az, hogy mit gondol pár ismerős és mik a tények, az két különböző dolog, illetve honnan tudod, hogy más nincs a pasinak? Ott vagy vele minden percében?:)

Mivel ez csak egy szexkapcsolat, így vannak dolgok, amiket nyilván nem feltétlenül köt az orrodra.:)

2015. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Hát részemről nincs több , az biztos :D


A részéről lehet , de ez már az ő problémája.

2015. aug. 18. 19:31
 8/23 A kérdező kommentje:

#6 - Felőlem nyugodtan lehet neki bárkije, de sok jel arra mutat, hogy nincs.


Végül is , nem zavarna egyik variáns sem.

2015. aug. 18. 19:32
 9/23 anonim ***** válasza:
82%
Nagy ribi vagy
2015. aug. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

#9 - Oh , jaj, a lelkedbe tiportam....annyira sajnálom....


ja, mégsem, és nálam ne rinyálj ;)

2015. aug. 18. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!