Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, ti megtennétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti megtennétek a párotokért?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, betegség miatt nincs libidótok, tehát egyáltalán nem kívánjátok a szexet. Orvos kezel és írt gyógyszert, előreláthatólag 1-2 hónap múlva már minden rendben lesz. Ezeknek fényében megtennétek a párotokért, hogy naponta- 2 naponta orálisan kielégítitek, mert tudjátok hogy van rá igénye, annak ellenére hogy ti egyáltalán nem kivánjátok a szexualitás semilyen formáját?
2015. aug. 20. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2015. aug. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen, mert a kölcsönös szerelem, a másik ember iránt érzett szeretet és elfogadás, ennél sokkal - sokkal többre is képes.
2015. aug. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Azt az 1-2 hónapot igazán kibírhatnád. Nem értem, minek kell erőltetni, ha nem lehet kölcsönösen, ráadásul csak pár hónapot kell vele várni.

Egyébként a sátánizmusra jellemző, h minden vágyat azonnal ki akarnak elégíteni, és semmi másra nem is gondolnak.

2015. aug. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nem lesz könnyű orálisan kielégitened ha nem kivánod közben, sőt undorodni fogsz inkább. szerintem a párod is megérheti hogy nem olyan egyszerű helyzet ez most.

lényeg hogy beszéljétek!

2015. aug. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen. Ha nem olyan a betegség, ami miatt gyenge vagyok, vagy valami hasonló, akkor simán megteszem neki, ahogy pl. menstruáció alatt is kielégítem, amikor én nem annyira kívánom a szexet.
2015. aug. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Igen, persze :)
2015. aug. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg, hogy kinek mi jó ez idő alatt és kössetek kompromisszumot. Mert az sem jó, ha egyik fél ezt kényszernek éli meg és nem önszántából, örömmel teszi, ezt is tartsd szem előtt. Ne csak a saját vágyad legyen előtérben, az ő érzései is fontosak.
2015. aug. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy meg! Nem is kérdés, akár minden nap!
2015. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megtenném. Azért vagyok vele, mert szeretem, ha meg szeretem, akkor nagyon jó érzés orgazmust okozni neki, már csak azért is, mert ő is nagyon odaadó velem ilyen téren.


Nekem rendben van a libidóm, de így is szoktam orálisan kényeztetni a Páromat, nem csak a piros betűs napokon vagy ha reggel munkába indulás előtt nincs már időnk szeretkezni, hanem máskor is a változatosság kedvéért, és nem kell neki "kérnie".


Megkérdezhetem, hogy pajzsmirigy alulműködés miatt van-e esetleg ez a helyzetet a pároddal?

2015. aug. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én már majdnem fél éve ezt teszem. Veszélyeztetett terhes vagyok, és a szex tiltva van. Ettől még a páromnak nem kell nélkülöznie. Simán kielégítem orálisan igényei szerint. Csak egy szavába kerül. :)
2015. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!