Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyalásnál a hüvelyt vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyalásnál a hüvelyt vagy a klitoriszt kell izgatni?

Figyelt kérdés

Mert én legutóbb mindkettőt kezelésbe vettem.

Még kezdő vagyok azért kérdezem.



2015. aug. 21. 02:30
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Klitoriszt.
2015. aug. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Elsődlegesen a csiklót, de az is plusz pont, ha a bemenet körül nyalakodsz, vagy amit még imádnak, ha feldugod a nyelved.
2015. aug. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyéne válogatja,eddigi tapasztnyalatom alapján is-is
2015. aug. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csiklót sokat, puncit, kisajkakat, nagyajkakat, kettő között is meg kell nyalogatni, nyelvedet dugd is be.

Popsit igény szerint.

Próbálj ki mindent, ami az eszedbe jut és kellemes lehet és figyeld a reakciókat

2015. aug. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bár ez nem nyalás, de kipróbálhatod ezt is:


"A szexi kézimunka akkor lehet igazán tökéletes és élvezetes, ha a pasid a simogatás előtt szóval, hosszas csókolózással felhúzott téged annyira, hogy érintése nyomán duzzadó és szexin sikamlós felületet érinthessen. Jó trükk az is, amikor kalandozó ujjait egy percre megfékezve, tenyérrel felfelé a középső ujját becsúsztatja a hüvelyedbe, és behajlítva, finom kis mozdulatokkal simogatja a G-pontot, miközben a másik kezével a csiklót fedezi fel.


Alapszabály, hogy ne rohamozza meg ujjaival a csúcsot az első húsz másodpercben, inkább legyen kíváncsi, kalandozó és barátkozó az érintése, és nem baj, ha tisztában van azzal is, hogy a kéjhez vezető út akkor igazán finom számodra, ha szépnek és érintésre méltónak tartja a szeméremajkaidat, a combod belső, finom felületét és a popsidat is. Minden egyes terület ugyanis újabb és újabb élményekkel gazdagítja az együttlétet."


[link]

2015. aug. 21. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőt felváltva. Nincs kedvem részletes leírást adni, de a lényeg ez.Közben figyeld a nő reakcióit.
2015. aug. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A csiklót. Nyaláskor és ujjal való dörzsöléskor azt kell ingerelni.


Dugáskor meg a pinát

2015. aug. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igsz eddig csak egy csajt nyaltam eddig, de azt élvezte a legjobban mikor a nyelemet bedugtam neki :D
2015. szept. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!