Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy igazi férfi milyen nőre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igazi férfi milyen nőre vágyik az ágyban? Házasságban élőre gondolok, milyen legyen egy feleség az ágyban? Hányszor legyenek együtt? Mire vágynak igazából a férfiak?

Figyelt kérdés
Ha lehet csak házasságban élő férfiak válaszoljanak! Köszönöm!

2015. aug. 21. 14:14
 1/8 A kérdező kommentje:

Légyszives a korotokat is írjátok ki! Köszi!

37/N

2015. aug. 21. 14:16
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nem vagyok házas sem idős, de szerintem én ha házas leszek akkor is arra fogok vágyni, amire most talán 1-2 dolog változik.

Itt gondolok a napi aktus számra stb.

De beszéld meg a férjeddel/vőlegényeddel, mert mindenki mást szeret és más az amit akar.

2015. aug. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi!😊
2015. aug. 21. 14:22
 4/8 Jázi :) ***** válasza:

Mivel minden ember más, így a vágyaik és igényeik is. Nem lehet lebontani,hogy de legalább heti 3-4 legyen, mert van akinek nem kell ennyi, van akinek meg több.

A kapcsolatban lévő két embernél ez úgy is kialakul.

2015. aug. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Fontos, hogy nyitott legyen az uj dolgokra.

A sima szex egy ido utan unalmas lesz ezert neha-neha fel kell dobni valami extraval.

Persze ez nem azt jelenti, hogy ezek az uj (sokszor extrem) dolgok atveszik az uralmat. Neem, tobbnyire az atlagos, hetkoznapi egyuttletek dominalnak. De neha kell valami kulonlegesseg is.


Kulonben is, kiprobalni dolgokat nagyon is jo. Vagy "ez nem tetszik, tobbet nem csinaljuk" vagy "ez tetszik, csinaljuk tobbszor is". De nem lesz olyan, hogy "Vajon milyen lenne? Kar, hogy az asszony nincs benne, pedig en olyan szivesen kiprobalnam..."

2015. aug. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Egy igazi férfi igazi nőre vágyik, viccen kívül (Ha már a heteroszexualitásban kérded, kizárhatjuk a melegeket, nem azért, mintha lenézném őket, csak gondolom a kérdés nem erről szól). Legyen aktív, csókoljon, simogasson, a kezeivel, szájával csinálja ő is azt, amit én ővele, látsszon rajta, hogy ő is valóban élvezi a dolgot. Hányszor legyenek együtt? Ahányszor csak jó nekik. Igazából punciba élvezés nélkül nekem nem igazi a dolog, és nekem nem kellene olyan nő sem, aki nem engedi a melleit kényeztetni közben, az orált, meg ha vállalta volna a párom nem bántam volna kipróbálni, az anál kevésbé érdekel, egyáltalán nem bánom, hogy kihagytuk. Szado-mazók meg egyáltalán nem vagyunk egyikünk sem. Ezekre lettél volna kíváncsi? 57/F
2015. aug. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6-os voltam, az előttem szóló meg ihletett. Új dolgok kipróbálása nekem mindig jól esett, a párom nem annyira bevállalós, pedig én benne lettem volna, hiányzik is, hogy mindig egyféle pózban, de volt változatosság a helyszín, és időpont tekintetében, és nekem különösen jól esett, amikor valamikor régen ő mászott rám, igaz én vagyok a férfi, az én dolgom, de mégis úgy nagy ritkán, mondván, hogy szülinapomra, meg hogy ő se bír még aludni, ilyenek, mire megöregedtünk, nem fordul már elő, pedig régen jól esett.
2015. aug. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a jó kapcsolat alapja a jó szex! Nagyon számít hogy tudtok e egymásnak partnerei lenni mind fantáziában, kreativitásban ! Nem a mennyiség a lényeg hanem a minőség és a vágyaid lehetőség szerinti megélése a te és a partnerei örömére ! Röviden …. Az a lényeg hogy forjon a levegő 😉
okt. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!