Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, ha pl. elárulom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha pl. elárulom egy lánynak, hogy tetszik a megkötözés a szexben (erőszak nincs és semmi gusztustalan közben), akkor máris vége a kapcsolatnak? Elsősorban 18-20 évesekkel.

Figyelt kérdés

2015. aug. 21. 16:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ti hogy fogadnátok?Kiadnátok a srác útját?


22/f

2015. aug. 21. 16:04
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem. De én már nem is vagyok 18-20 éves. ;)


Meg azért az sem mindegy, hogy ismerkedésnél rögtön ezzel kezded, vagy pontosan mikor veted fel a dolgot. :D

2015. aug. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak ismerkedésnél lett téma.
2015. aug. 21. 16:11
 4/12 anonim ***** válasza:

Ugyan már nem vagyok ilyen fiatal, viszont ilyen fiatalon sem lett volna ezzel gondom, kifejezetten izgató is volt, ha volt ilyen alkalom. Sőt, én is kötöztem már ki mást. Semmi extra nincs benne.

Viszont nem mindenki szereti az ilyet, vagy nem mindenki úgy áll hozzá. Valószínűleg ők mégis valami egészen másra gondolnak.

Meg aztán nekem ismerkedős fázisban sem volt gond ilyenről beszélni sosem, ahol már azért megvolt mindkét fél részéről a szexuális vonzalom.

Viszont ha te úgy tapasztalod, hogy rosszul jössz ki belőle, akkor inkább ne hozd fel az ismerkedős fázisban, hanem csak később.

2015. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok 18-20 éves, de nem akadnék ki, sőt mi próbáltuk a párommal, és elég élvezetes tud lenni! :)
2015. aug. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, pedig most egész "menő" lett a szürke 50 árnyalata miatt.

Bár ha valakit még alig ismerek, és ezzel nyit, én is menekülnék :D Nem a kötözés-téma miatt, az bejön, egyszerűen elég letámadásnak érezném.

2015. aug. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Túl korán mondod el, nem?


Nekem is vannak bizonyos "titkaim" (nem feltétlenül szexuális jellegűek) és észrevettem, hogyha egy lány túl korán tudja meg ezeket, akkor az elijesztheti őt.


Az első valódi randitoktól/csókolózásotoktól teljen el legalább 2 hónap, mire ilyeneket elmondasz neki. Addigra ha még veled van, akkor azért mert vonzódik hozzád nagyon.

2015. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem kicsit idősebb, legalább veled egyidős lányokkal kéne ismerkedned
2015. aug. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az időseknél nincs esélyem.Volt egy csaj,de ő utálta az ilyesmit,szerinte szánalmas az ilyesmi.
2015. aug. 21. 20:23
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi a barátommal pont ezt tervezzuk az en otletemre

18L

2015. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!