Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Oralis szexnel, amikor a lany...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oralis szexnel, amikor a lany mar mindjart elelvez, olyankor tenyleg mas ize lesz a pinanak?

Figyelt kérdés
2015. aug. 23. 00:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem
2015. aug. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azert mert en altalaban ugy erzem hogy kicsit megvaltozik az ize
2015. aug. 23. 00:18
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem is, de csak miután elélvezett. volt bnőmből utána szabályosan folyt a nedv és az kicsit más ízt adott neki.
2015. aug. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Holnap megkérdezem a pasimtól.
2015. aug. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amikor elélvez akkor változik.
2015. aug. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól fűgg ha elkezd pisilni a nyali-fali közben akkor hugyszagu pisi szaga lessz ès az íze is ezzel egyidőben vàlltzik, de ez csak àtmeneti àllapot met utànna egy laza gyors zuhany utàn megszűnik ez a kellemetlen àjjer illat.
2015. szept. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Majd meg tudod Te is egy kiadós nyalás után! :-)
2015. szept. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Megkérdeztem, azt mondja, nem.


4-es voltam.

2015. szept. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ën Margitnak mindig belocsolok egy kis meleg mézet attól meg jó édes lessz ha hugyozott elötte ha nem...ez bevállt tudom javasolni eztet az ajánlatot mert nekem is ugy mondta az utcânkban az Imre ...igaza volt!
2015. szept. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utalok a fennt emlitett kérdésedre, hogy ha kicsit részleteznéd hogy mire is utalsz konkrétan jo lenne kicsit részleteznéd hogy mire is gondolsz mert jo lenne ha jobban kifejtenéd érdeklödesi szinten a kivánunk kérdésedre részletezését. Megkülömböztetett tisztelettel várom szivéjes minden részletre kitérö válaszod. (Üdvözlettel)
2015. nov. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!