Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Ti engednétek, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti engednétek, hogy a barátnőtök olyan gyakran csinálja nektek szájjal, amilyen gyakran kedve szottyan rá? Akár naponta 5x? És nem panaszkodnátok amiatt, hogy előtte nem volt romantika? 20L

Figyelt kérdés
Csak mert sokszor szeretem minden sallang nélkül csinálni, mert ahhoz van kedvem, és olyan erőltetett, amikor ilyenkor fel kell előtte mennem csókolózni, le kell vetkőznöm és ha jókislány voltam 20 perc múlva lejuthatok, és utána is hallgathatom, hogy lelkiismeretfurdalása van amiatt, hogy nekem nem csinált semmit, amikor én egyáltalán nem is akartam.

2015. aug. 23. 11:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
sosem bannam!! barcsak minden csaj ilyen lenen. nagyon birnalak;-)
2015. aug. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

Nekem volt olyan pasim,aki néha elhessegetett, de általában szeretik sztem!


Én is imádom, ha egy férfi a számba élvez, bár nyelni ritkán szeretem, ha nagyon nedves/felizgult vagyok,


25N

2015. aug. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Imádnám ha ilyen barátnőm lenne.Van kedved ismerkedni?
2015. aug. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
PErsze hogy engedném. Annyiszor szophatna le ahányszor csak kedve tartja. És nem kell midig a felvezetés, sokszor nagyon is jó ha csak elém térdel és elkezdni csinálni. Főleg ha őt ez izgatja. Imádnám nagyon. 25F
2015. aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Engemet lehetne oráloznod amikor csak akarsz!
2015. aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
Engedni engedné a többség, inkább nem bírná. Fizikálisan még talán, de napi 5x ugyanaz a téma pár nap után elég unalmas tud lenni és egyre nehezebb lesz felállítani.
2015. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

a monotónia ami pár nap után megölné az egészet.

Nem vagyok romantikus alkat és pont ezért ha "csak úgy" napi ötször lepippantasz minden elöjáték nélkül akkor egy idő után már fel sem állna mert annyira hozzászokott a szervezetem... Ez van az emberi test ilyen.

Ha azt mondod hogy random időben és helyen csinálnád akkor az ember elgondolkodna, de igy abszolút időpazarlás :)

2015. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj, de sokszor volt, hogy a pasim csak azért nem hagyta, hogy leszopjam, mert nem volt ideje viszonozni, vagy nem tudott ellenállni, és hagyta, de mindig lelkifúrója volt, hogy ő most kihasznált engem. A pasik sokkal érzelmesebbek, mint mi, csak mindig megpróbálják eljátszani a kemény macsót. De pont ezért szeretjük őket, nem? :)
2015. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a te pasid ilyen, attól még nem ilyen az összes. :D Én bírnám!
2015. aug. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akármikor csinálhatnád.
2015. aug. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!