Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők, Hölgyek! Titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők, Hölgyek! Titeket zavarna, ha a párotok szex közben nem mindig élvezne el?

Figyelt kérdés
Mondjuk 10-ből 9x nem tenné. De élvezné a szexet veled, csak nem lenne orgazmusa, viszont ez őt egyáltalán nem zavarná.

2015. aug. 26. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Elképzelhetetlennek tartom, hogy egy pasi ne élvezzen el... Oké, nálunk is előfordult már, mikor zsinórban harmadszor voltunk együtt 2óra alatt, és a 3.már nem ment. De egy normál együttlét alatt el nem tudom képzelni, hogy ne legyen orgazmusa a pasinak...

29N

2015. aug. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen
2015. aug. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

volt ilyen párom ...

zavart

de a vége fele már nem érdekelt

de nem e miatt lett vége

2015. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Barátom egyszer nem ment el.. Engem nagyon zavart. Mondta hogy nem tud mindig de nagyon jó volt.

Nagyon zavart. Ugy éreztem hogy nem voltam jó és hogy az én hibám.

De azóta nem volt ilyen..

2015. aug. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon zavarna, mert azt ereztetne,hogy valamit nem jol csinaltam.

18/L

2015. aug. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, ez egy szexuális zavar. Ejaculatio (re)tarda a neve. Zavart, mert én szeretem élvezni a párom élvezetét, meg azt, ha egyszerre megyünk el, de szerencsére megoldódott a dolog. Ha nem láttam volna rajta, hogy akar ezen változtatni, akkor nagyon zavart volna!
2015. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos furcsa lenne, mert nem találkoztam még ilyen jelenséggel, de ha tényleg csak 10-ből 1-szer nem sikerülne, és neki ez nem lenne gond, akkor próbálnék nem rágörcsölni a dologra, meg abban bízni, hogy majd tovább javul ez az arány, ha nem feszülünk rá erre a kérdésre, és egyikünk sem kudarcnak éli meg.
2015. aug. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztóan zavarna. Úgy érezném, hogy velem van a gond; nem vagyok elég jó neki ahhoz, hogy úgy élvezze az együttlétet, ahogy azt normálisan kéne.

Egyszer előfordult ilyesmi, a párom azt mondta élvezte a szexet, de képtelen volt elmenni. Aztán pár napra rá eléggé elkapta az influenza, szóval a betegségnek tudtuk be.

Azóta sem volt ilyen. :D

2015. aug. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

10-ből 9 azért sok...

Igazából csak azt lenne jó tudni, hogy miért nem. Én vagyok az oka? Mert akkor jó hogy zavar...

Ha nem én vagyok az oka és őneki nem hiányzik, hogy mindig elmenjen, akkor oké.

2015. aug. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!