Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna, ha a pasitok szex közben másra gondolna, hogy tovább bírja?

Figyelt kérdés
Például én észrevettem, hogy ha 10000-ig összeadok, kivonok, osztok, szorzok, akkor sokkal tovább bírom. De hihetetlen mennyivel tovább. És akkor az elvileg nektek is jobb, ha tovább megy, nem? Kort írjatok légyszi!

2015. aug. 26. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted melyik csaj lát a pasija fejébe?
2015. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha épp bizonyítani akarok akkor inkább iszok előtte és akkor mehet reggelig a kufircolás XD matekozni elég volt a suliban 23F
2015. aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A Párom szerencsére nem egy gyorstüzelő típus, de amilyen arcokat vág szex közben, még nem merült fel bennem a gyanú, hogy olyankor bonyolultabb másodfokú egyenleteket oldana meg fejben, vagy végigzongorázná magában az afrikai országok fővárosait, hogy kihúzza valahogy legalább az első orgazmusomig. :-)


Ha úgy érzed, hogy csak az osztás-szorzás, matekozás segít olyankor, azért mindenesetre nem biztos, hogy jó ötlet lenne ezt elárulni a barátnődnek, és lerombolni benne azt az illúziót, hogy olyankor benne gyönyörködsz, és önfeledten átadod magadat az élmények és a pillanat örömének.


Annak meg kicsi az esélye, hogy kifogtál volna egy gondolatolvasót - ez már valószínűleg kiderült volna mostanra. :-)

2015. aug. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. Egy régi exem volt "gyorstüzelő" ő mindig harapdálta a kezét :-D
2015. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, bár felmerülne a kérdés, hogy a gondolkodó fél mennyire élvezi, ha közben épp ilyenekre gondol.

Amikor még kezdők voltunk, és nekem sokszor nehezen ment, akkor volt olyan, hogy az én párom is próbáld mindenfélére gondolni, hogy húzza az időt. Szerencsére a kezdetektől nagyon jól bírta, de nekem eleinte lassan, nehezen ment.

2015. aug. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom van, hogy a Himnuszt mondja fel magában, legutóbb pedig egy plüss csirkét nézett, hogy elvonja a figyelmét és tovább bírja. :D Ez egy pár percig megy így, aztán belendül. :)

Szerintem édi. :)

2015. aug. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én autót szoktam szerelni elméletben, ha már nagyon nem bírom...
2015. aug. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A csajom teljesen odavan tőlem amióta szex közben a Rubik-kockát keverem össze és rakom ki fejben.
2015. aug. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
Az én pasim a feleségére szokott gondolni közben, így akár 20 percig is bírja.
2015. aug. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akár 20 percig is?! Felnőtt ember 1-1,5 óráig szokta bírni...
2015. aug. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!