Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jobb mással szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb mással szexelni mint a pároddal? Fiúk lányok egyaránt.

Figyelt kérdés

Nem értem de elkap néha aza a vágy,hogy szexelnék egy hatalmasat egy másik lánnyal.

Normális?


2015. aug. 31. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Időnként mindenki megkíván néha mást akkor is ha van párja, de ez többnyire a normális embereknél csak gondolatban van jelen és rövid időn belül el is múlik.


Egyébként ha van párod, szerintem nem jobb mással szexelni és nem is igazán kellene mással szexelni.

2015. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Újdonság.


Hiába van egy külsőre 8-as barátnőd akár, ha egy 6-7-es ÚJ nővel is lehetőség nyílik a szexre, belemész.


Az újdonság, változatosság varázsa felülír sok minden mást.

2015. aug. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért, jobb mással szexelni mint a pároddal?
2015. aug. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na ez az miért is jobb?????

Talán Mert fiatalabb??

Talán mert jobb nő??

Talán mert felizgat ahogy néz rád?

Talán mert barna hajú és nem fekete?

Talán mert soványabb?

Talán mert jobb lehet az ágyban??

2015. aug. 31. 12:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán azért mert nem szereted és nem tiszteled a párodat?
2015. aug. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tiltot gyümölcs téma :) mert vagy nem élted ki magad vagy nem kapod meg a párodtol amit kellene stb....
2015. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És mi tart vissza ? Én kiéltem magam,mindent megkapok,csak néha kellenek az izgis helyzetek.
2015. szept. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!