Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmnek nagyon kicsi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek nagyon kicsi a szexuális étvágya. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ő heti 1-2 max 3 együttlétet szeretne, de nekem meg a napi 1-2 lenne az ideális. A baj az, hogy ő ezt képtelen feladni. Tehát ragaszkodik hozzá és másra nem hajlandó. Még nagyobb baj viszont, hogy nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni. :( Tanácstalan vagyok. 21/F-22/L
2015. szept. 1. 08:50
 1/8 anonim válasza:
Ha nem akarod elveszíteni fogadd el így. Lényeg, hogy szeressétek egymást.
2015. szept. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2. Mivel kényszeríteni nem akarom semmire, így ez lesz szerintem, de elhagyni nem fogom az biztos.
2015. szept. 1. 09:09
 3/8 anonim válasza:
Hát azt tényleg nem érdemes, főleg emiatt nem.
2015. szept. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 -=Koldus=- ***** válasza:
77%

"A baj az, hogy ő ezt képtelen feladni. Tehát ragaszkodik hozzá és másra nem hajlandó."


Ezt pontosan igaz rád is.

2015. szept. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, teljesen normális válasz volt az első. Ha nem érted a benne lévő jótanácsot, a hiba nálad van.
2015. szept. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van orgazmusa szeretkezés közben?


Ha az a válasz, hogy igen, akkor az a következő kérdés, hogy egészen biztos vagy benne?


Mennyi ideje vagytok együtt?


A kapcsolatotok kezdeti időszakában is volt ekkora különbség a libidótok tekintetében?

2015. szept. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs mese kell egy másik csaj is ,úgy is az lesz a vége.
2015. szept. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez fordítva szokott lenni.
2015. szept. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!