Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Naponta többször verem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naponta többször verem a farkam, van barátnőm is vele is szexelek de nem birok betelni. Folyamatosan szexelni akarok ha nem tudok akkor masztizok. Ez betegség?

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Volt valami, talán brazil gyerek, aki egy este 40 szer azt hiszem, végzett önkielégítést és szívrohamot kapott és meghalt.


A New York Timesban olvastam, mondjuk lehet nem így volt :)


De szerintem nem ártana szakemberhez fordulni, mert aki nem tudja hol a határ valamiben, bármiben azzal szerintem valami nem oké.

2015. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jah én is hallottam róla. de én 2-3x csinálom csak
2015. szept. 3. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Clive Barker-nek is volt egy ilyen novellája; a végén borzalmas halált halt benne a gyerek.
2015. szept. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Ez már betegség, és pszichológushoz kéne fordulnod.

Valószínű lelki háttere van a dolognak, és ez csak egy pótcselekvés amivel elnyomod.

2015. szept. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2015. szept. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vagy igen vagy nem. Hány éves vagy mert ha 12-19 akkor szinte biztos (98%), hogy normális.


Nem vagyok terapeuta, csak volt co-terapeuta. De tavasszal nekem is mind a heti 42. És engem ki is vizsgáltak, hogy normális vagyok-e.

2015. szept. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges átlagos szexuális élet korra és személyiséggel is erősen változó. Sőt még őröklöt faktorok is vannak.


És csak utána jön a pszichológia, és még ott is egy domináns férfi napi 3-4-el még nem ok a gyanúra.


Sőt még egészség védő is.


Jó én nem Freudista vagyok. Bár a fixációk elméletének van alapja, de az emberek akarják egymást felfalni.


Ha genitális fixáció, genitalis szakaszban történ sérülés. ... Hosszú. Egy egyszeri elbeszélgetés pszichológussal nem árt.

2015. szept. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!