Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti mit gondolnátok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondolnátok ha a barátnőtök aki tipikus "JÓ kislány" kihívó alsóneműben várna titeket?

Figyelt kérdés
A jó kislányt úgy értem, hogy kedves, jól tanul, nem sok fiúval szűrte össze a levet életében, és a hétköznapi öltözéke szinte soha nem kihívó. Tetszene vagy rögtön arra gondolnátok, hogy egyáltalán nem illik rá ez az öltözék? Az alsónemű egyébként nem putrisan kihívó mint az út szélén álló hölgyeké, ne ilyesmire gondoljatok, de nem is olyan szűzies. fekete hálós combfix csipkés véggel, csipkés fekete franciabugyi, és csipkés fekete balconett melltartó.
2015. szept. 7. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
What the fuck?
2015. szept. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

azt hogy az a jó kislány tud valamit :D

szerintem mesés ötlet.

2015. szept. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az jutna eszembe, hogy hűdemeg...szexelném ott rögtön az előszobában.


Amúgy csak szólok, hogy fiúknak ilyet ne írj, hogy balconett melltartó, mert fogalmunk sincs, mi az.:D Kint van belőle félig a melled vagy nincs?:D:D

2015. szept. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez jópofa és izgató ötlet, szerintem tetszeni fog a pasidnak. :) Minden pasi örül, ha a barátnője megpróbál szexi lenni. :)
2015. szept. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy kis illusztráció segíteni elképzelni a reakciót :)
2015. szept. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem simizném odalent kicsit, miközben vadul smárolnánk, majd felkapnám, feltenném a konyhapultra, félrehúznám neki, becsúsznék a hüvelyébe, és multiorgazmushoz juttatva teleélvezném, mikozben a melltartojat leszedve nyalnam-falnam a kebleit... :) Bemelegitesnek tokeletes lenne. :)
2015. szept. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

elnézést! :D a Balconett melltartó így néz ki. [link]


csak az alakjában tér el egy kicsit a többitől.

2015. szept. 7. 17:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Tetszene.
2015. szept. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jól hangzana ;)
2015. szept. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jól esne a dolog, hiszen jó dolog ha egy nő is akar kedveskedni, simán belefér ha "jó kislány" (úgy se látja senki se csak akinek szánod) :)
2015. szept. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!