Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek azokról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek azokról akik prostihoz járnak?

Figyelt kérdés
Például én nem vagyok szép ember, csúnya nő meg nekem nem kell. Pénzem az van, de nekem olyan nő se kell aki csak a pénzemért van velem. Így néha eljárok majd üríteni prostihoz. Egyébként a magánynál nincs jobb, mert nem kell a másikkal foglalkozni.
2015. szept. 9. 20:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Van, aki túl ronda ahhoz hogy bárki is szexeljen vele ingyen, akkor pedig nincs más választás. Amúgy meg olcsóbb, mint egy barátnőt fenntartani.
2015. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1 Így van. Meg én ahhoz is lusta vagyok, hogy összeszedjek valami forintos nőt.
2015. szept. 9. 20:29
 3/19 anonim ***** válasza:

1#

Ott a pont!

2015. szept. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%

"Amúgy meg olcsóbb, mint egy barátnőt fenntartani."


Megkérdezhetem, hogy - feltéve, ha már volt barátnőd - hetente kb. hányszor szeretkeztetek, és neked mennyi pénzedbe került havonta, hogy barátnőd lehet?

2015. szept. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%
Havonta egy százast minimum el kell költened egy nőre, ha azt akarod, hogy veled maradjon. Ennyiből vagy 7-8 menetet fizethetsz hivatásosoknál.
2015. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Érdekes, a barátom nem költ rám ennyit, de nem is fogadnám el, mégis együtt élünk...
2015. szept. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

"Havonta egy százast minimum el kell költened egy nőre, ha azt akarod, hogy veled maradjon. Ennyiből vagy 7-8 menetet fizethetsz hivatásosoknál"


Milyen nőre kell ennyi költeni?

Nem csak Zimány Linda létezik ám...

2015. szept. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát egy felső kategóriás nőre igen is kell ennyit költeni.
2015. szept. 9. 21:12
 9/19 anonim ***** válasza:
63%

hülye vagy barátom, ha költened kell egy nőre, akkor az nem nagyon szeret téged...

költeni a használt autóra kell, meg a rezsire

2015. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Milyen 100ezer?? Havi 100-ból kapok 10x30percet,és mindig újat! Olcsóbb mint egy nőnek havonta adni annyit,aztán nem sok különbség van. :)
2015. szept. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!