Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerettek a párotokkal együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettek a párotokkal együtt fürdeni/zuhanyozni? Mit gondoltok a fürdős sexről?

Figyelt kérdés
Ez csupán kíváncsiság.:D
2015. szept. 13. 18:16
1 2 3
 11/23 RRR ***** válasza:

10!

ás mi-ki tart ki??

2015. szept. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Szeretek bizony :D

Furdeni van,hogy elore megbeszeljuk es olyankor egyutt ulunk be a kadba..mikor a hatanak dolhetek es o atolel nagyon harmonikus,nyugodt erzes telepszik rank olyankor..bar a vege szinte mindig szex,annyira,hogy a fel kad viz kicsapodik.:D


Viszont van mikor zuhanyzok es meglep mikor hirtelen belep mogem..Na olyankor is vad,szevedelyes szeretkezesbe torkollik altalaban a furdozes :)

2015. szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Én nem szívesen próbálnám ki a zuhany alatt a szexet. A végén még megcsúszunk, elesünk és nyakunkat szegjük mindketten! A kádas megoldás sem hangzik kényelmesnek. :/
2015. szept. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

#3 #9

Ti egy pár vagytok? :DD

2015. szept. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Főleg kádban szeretek nagyon nővel lenni, de zuhanyozni is.

Az izgatás igen, de a szex nem jött be így nekem, néha csináljuk, de kényelmetlen, inkább csak az érdekesség kedvéért szoktam próbálkozni.

2015. szept. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Én imádok a párommal fürdés közben szeretkezni. A lakásunk is abszolút szolgálja ezt a célt! :D

2 szintes családi házban élünk, 2 fürdőszoba van. Az alsó és a felső szinten is van egy. A felső szinten love story kádunk van. Az alsó szinten pedig zuhanyzókabin.


Szóval mi nagyon gyakran fürdünk együtt. :)

2015. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Tuti kirobalom ha majd lesz pasim:)) 18l
2015. szept. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
#16 kezdek feltekeny lenni...:DD
2015. szept. 13. 21:02
 19/23 anonim ***** válasza:
Szeretek zuhanyzás közben szerelmeskedni. Felizgat a látvány, ahogy az apró vízcseppek végigfutnak a nő mellein, popsiján. :P Jöhet bármikor.
2015. szept. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek a párommal fürdeni. A szex viszont nem megy, mert ahhoz nem elég nagy a pénisze. Egyéb módon viszont szeretem kielégíteni közben. :)
2015. szept. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!