Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, mi a vonzó egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mi a vonzó egy péniszen, mitől vonzó? Mit néztek meg először rajta, amikor meglátjátok?

Figyelt kérdés

2015. szept. 14. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Én már láttam vonzót egy péniszen, de az egy jó csaj volt!

Fájt is a szívem utána!

2015. szept. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Az alakja, a nagysága, meg ahogy csóválja a gazdája.
2015. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
A makkját nézem meg először, és annak a méretét és alakját viszonyítom a pénisz többi részéhez, Hosszúság nem számít, csak vastag legyen :D
2015. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Jaj istenem, egyszer egy nagy makk teljesen elrabolta a szívemet. ^^ Nem vicc. ;) Olyan édes kis fütyi.
2015. szept. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor igazoljátok ti is azt a felmérést, miszerint a megkérdezett nők a makk alapján döntötték el, hogy szép-e a pénisz számukra, vagy sem. Második helyen a bőr kinézete állt. A harmadikra már nem emlékszek.
2015. szept. 14. 21:36
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"...mitől vonzó?"


Nekem a férfitól, akihez hozzánőtt. :-)

2015. szept. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:)
2015. szept. 14. 21:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is a makk, tetszik a nagy makk, tehát vérfütyi előnyben.:)
2015. szept. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A fütyi az egy olyan kedves dolog.
2015. szept. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Attól vonzó, ha áll, és ki akar jönni a nadrágból! Na az a látvány vonzó. Bocs mégse, nem a látvány, hanem az érzés,mármint érezni azt, ha így alakul a másiknál, akkor az irtó vonzó...


Amikről te írsz Kérdező, az meg nem túl lényeges. Max annyi, hogy ha lehet, ne legyen nagyon eres, mert az ijesztő.

Ja, és ha nincs leborotválva, hanem ott a szösz körötte, az még azért vonzó...

2015. szept. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!