Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményed a tini felnőtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a tini felnőtt kapcsolatról ha kb a fiaddal egyidős? 35/N

Figyelt kérdés
19 éves pasival kavarok akit az uszodában ismertem meg?Szerintetek elmondjam a fiamnak (16) vagy tartsam titokban? Igazából attól félek csak hogy egyszer ránk nyit ha véletlenül haza ér vagy meg lát az utcán minket. Nem szeretek hazudozni mert inkább tőlem tudja meg mint mástól lvagy magától jöjjön rá csak nem tudom érzelmileg, lelkileg hogy hatna rá.

2015. szept. 17. 12:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

milyen a kapcsolatod a fiaddal?

ha szoktatok ilyen témáról beszélni akkor mond el igen...


22F

2015. szept. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak neked tűnik egyidősnek, 35 éves fejjel. A 16 éves fiadnak egy 19 éves hihetetlenül idősnek tűnik. Egy olyan érett férfinak, akivel magát nem merné egy lapon említeni.
2015. szept. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%
Hát én elég féltékeny lennék anyámra. Már nem azért mert vonzódom hozzá hanem, hogy egy majdnem velem egyidős srác kezelésbe veszi... Nekem ez kb a legrosszabb rémálmom lenne. 21/F
2015. szept. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jó a kapcsolatunk, mindent meg beszélhetünk egymással. Csak attól félek hogy ez a téma rosszul hathat rá. Mégis csak 3 év a kor különbség.
2015. szept. 17. 12:46
 5/19 A kérdező kommentje:
12:45 én is erre gondoltam, nagyon jól meg fogalmaztad mire gondolok
2015. szept. 17. 12:47
 6/19 anonim ***** válasza:
Meg is lehet fordítani a kérdést. Ha Neked 16 éves korodban, az egyik szülőd azt mondta volna, hogy egy majdnem korodbelivel "kavar", Téged hogy érintett volna?:)
2015. szept. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom mert állami gondozott voltam így nem voltak igazi szüleim
2015. szept. 17. 13:08
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

Egy értelmileg és érzelmileg érett ember, egy őszinte kapcsolatban (a milyenség nem számít) meg tudja érteni, hogy a másik félnek szükségletei vannak.


Engem egyáltalán nem zavarna egyébként a dolog a fiad helyében, örülnék, hogy boldog vagy. :)

26/F

2015. szept. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
Szex volt már?
2015. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Meg értené a dolgokat azzal nem lenne baj. Igazából attól tartok hogy hogy érintené hogy pl majdnem vele egykorú a párom vagy ha bele gondol hogy egy vele egy idős csávó kényezteti az anyukáját.Igazából szeretem a párom és ő is engem csak ma is szeretkeztünk és hívott a fiam hogy előbb ér haza a suliból kell-e valami a boltból és hogy be tudjuk fejezni az aktust fel tudjunk öltözni és a párom el tudjon menni muszáj voltam kamuból elküldeni bevásárolni. Nem szeretek neki hazudni őszintén el mondanám neki csak félek hogy érintené. Azon is gondolkodtam hogy el megyek egy pszichológushoz tanácsot kérni
2015. szept. 17. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!