Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, szerintetek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szerintetek milyen egy ideális hosszútávú kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nekem eddig csak rövidtávú kapcsolataim voltak és talán ebből kifolyólag úgy képzelem el, hogy sokmindent együtt csinálunk és minden cselekvés vége szex lenne. Ez így működne?

18/L


2015. szept. 19. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
467 nap, 3 óra, 40 perc és pontosan 17 másodperc. Ennél ideálisabb nincs.
2015. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Nem lehet ideális.
2015. szept. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az ideális én vagyok, a többi csak idealizáció.
2015. szept. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor milyen egy jó kapcsolat?
2015. szept. 19. 20:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy jó kapcsolat az olyan, hogy van melletted egy olyan személy aki ha nem lenne kevesebb lennél!

Egy jó kapcsolat attól jó kapcsolat ha nincs egyik fél sem féken tartva bizonyos határokon belül, de úgy hogy a másik felet tiszteletben tartod és nem okozol neki fájdalmat!

2015. szept. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A jó kapcsolat az amikor, a párod a barátod a családod, és a szeretod is egyben. Sajnálom, hogy meg nem tapasztaltam meg, en meg azt nem tudnám elképzelni, hogy szex, s utána mindenki megy a maga dolgára. Jó érzés, ha gondolkodhat az ember valakiről. :)
2015. szept. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szex az fontos, de ha az tartja össze a kapcsolatot, az rég rossz.

Mi 6 éve vagyunk együtt, és volt jó pár élethelyzet, hogy hónapokig nem lehetett, mégis eszünkbe se jutott ezért ríni.

2015. szept. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!