Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szerintetek az ciki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek az ciki ha egy srác nagyon szőrös?

Figyelt kérdés
Ezt nálam úgy kell elképzelni, hogy a hátamat, a karomat,hasamat, mellkasomat, lábamat is sűrű szőr borítja. Nyáron leszoktam nyírni a meleg miatt mert olyankor nagyon zavar, de amúgy megszoktam hagyni. Volt olyan barátnőm akit kifejezetten izgatott, de olyan is volt aki undorodott tőle...:) Szerintetek taszító nagyon ez a sok szőr?

2015. szept. 22. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudnál linkelni olyan képet, amelyen körülbelül hasonló mennyiségű szőrtömeg látható?
2015. szept. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is szőrősebb vagyok jóval az átlagnál, és nyáron borzasztóan meleg tud lenni a mellkas bunda főleg :D Viszont eddig azt mondták rá, hogy így férfias és a meztelen csigákat egyék a szegények^^
2015. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a szőröset szeretem, de most úgyis az aktuális partnered véleménye a lényeg.
2015. szept. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Barátnőm szőr mániás szereti a férfias külsőt ezért is szeret engem. Szakállam van,szőrös a hasam,karom,lábom..stb és imádja. 16 éves én 18. :) ja és sovány sem vagyok szóval szereti a macisabb külsőt mert hogy az puha meg jobb ölelni..stb :) tiszta cukiság a csaj :)
2015. szept. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem személy szerint nagyon taszít ha a srác a hátán is szőrös meg nem csak az alkarján hanem a válláig. Meg hason is. Ott max egy kicsi elviselhető. Viszont a mellkason tetszik, sőt oda kell is nekem mert anélkül fura lenne, a férfias pasikat szeretem. De ha mindenütt szőr van az már nagyon nem férfias. Én biztos nem indulnék be egy ilyen testre. 24/L
2016. máj. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!