Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem fér be a péniszem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fér be a péniszem a barátnőmnek. Sehogy. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Szeretnénk szexelni. De az a baj hogy ő nagyon szűk, nekem meg jó vastag farkam van. Eddig 2x próbáltuk, úgy hogy már rendesen fel volt ő is izgulva, de nem megy be neki túl szűk, nekem meg túl vastag

2015. szept. 23. 18:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
Akkor valamit nagyon nem jól csináltok... A nők vaginája képes akkorára tágulni, hogy kifér rajta egy gyerek! Olyan nincs, hogy nem fér be.
2015. szept. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%
Nincs olyan, hogy nem fér be.
2015. szept. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Ujjal erdemes tagitani sokaig, biztos vagyok benne hogy bemegy, esetleg hasznaljatok sikositot, az nagyban megkonnyiti
2015. szept. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
26%
síkosító? ami kicsit tud zsibbasztani? de az elsőnek van igaza, ujjal próbáld meg, hogy úgy mond mennyi fér be és fokozatosan hát ha menni fog
2015. szept. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
2%
Próbáltad erőteljesen, egy lökéssel?
2015. szept. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
A baba is kijön ami jóval vastagabb, mint bármilyen farok, de ahhoz keményen kell nyomni és bizony fájdalmas.
2015. szept. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%

A hasonló kérdéseknél szinte borítékolható, hogy valaki bedobja a "kifér ott egy kisbaba is" kártyát.


Csak arról az alapvető biológiai tényről feledkeznek meg ilyenkor, hogy az anyai szervezetet több hónapi, igen drasztikus hormonális változások készítik fel a szülésre.


Ezeknek köszönhető, hogy azon a méhnyakon fér át az újszülött, amin alap állapotban egy gyufaszál méretű dolog sem, vagy csak erőszakkal, fájdalom árán, mert így néz az ovuláció körüli, a cikluson belül legnyitottabb állapotában:


[link]


Másrészt gondolom senkinek nem kell szülés videókat megnéznie ahhoz, hogy el tudja hinni, hogy szeretkezés közben egy nő nem arra vágyik fizikai érzetek szintjén, amit a szülés kitolási szakaszában átél.


Ha nem is gyakori, de sajnos valós probléma, hogy egy férfi és egy nő között olyan jelentős anatómia eltérések lehetnek intim méretek tekintetében, amik vagy kevésbé élvezhetővé, vagy akár lehetetlenné teszik a szeretkezést.


Én is kifejezetten szűk vagyok, tisztában vagyok vele, hogy ha a párom pénisze az átlagosnál vastagabb lenne, abból komoly gondjaink lennének, az 5 cm átmérő - ami sok nőnek abszolút nem lenne gond, vagy esetleg akár még örülne is neki - nekem egyértelműen a "mission impossible" kategória lenne, és még csak nem is pár mm-re lenne a határesettől.


Gondolom, a barátnőd már nem szűz, mert nyilván nem hagytál volna ki a kérdés szempontjából ennyire lényeges információt.


Sajnos én sem tudok jobb tanácsot adni, mint türelem, nagyon hosszú előjáték, extra adag síkosító, és fokozatos tágítás.


(Az "erőteljes, egy lökéssel" tanácsot biztos nem rosszindulatból írta valaki, - esetleg arra gondolhatott, hogy egy vastagabb, rugalmatlanabb szűzhártya képez még akadályt - de túl azon, hogy komoly fájdalmat okoznál vele, ha eleve jelentős méretbeli különbségek miatt ütközik akadályba a behatolás, gátrepedést is lehetne így okozni, és nyilván sem erre vágytok, se egy esetleges fitymafék szakadásra.)

2015. szept. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
34%
Hány ujjad megy be?
2015. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
12%

7-es!

Örülök,hogy a női oldalról is megerősítetted azt amit én is megtapasztaltam és véleményeztem is egy másik kérdésnél korábban.:)

F40+

2015. szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
A barátnőm szűz, ez kimaradt :)
2015. szept. 23. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!