Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan fiú, akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú, akinek volt egy lány, két pasi felállású szexuális élménye? Milyen volt egy másik férfi jelenléte?

Figyelt kérdés
Egyre jobban foglalkoztat a dolog. Természetesen lányok is leírhatják az élményeiket, ha van. Köszi!

2015. szept. 27. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
semmi különös nem volt, nekünk a szendvics kimaradt, de ahogy a lányt éppen ny@alta, annyival jobban csinálta nekem a lány
2015. szept. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem izgatna a barátnőmmel egy ilyen felállás.
2015. szept. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kovpet ***** válasza:

Engem is, de csak idegenekkel.

Kétszer is már majdnem összejött, de aztán mégsem :(

2015. szept. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én benne lennék ilyenben, akár 3.-ént. Egyszer majdnem összejött már, de aztán közbe jött valami.. 21F
2015. szept. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De itt most az a kérdés, hogy aki volt már ilyen akcíóban, az hogy áll ezzel. :)
2015. szept. 27. 16:48
 6/10 anonim ***** válasza:

Én már voltam,nem is egyszer,nem is kétszer,igaz minden esetben jó haverjaim voltak velem,nem idegenek.

Az elsô kicsit fura volt persze hogy ott volt más valaki a lányon kivul,de ez a helyzet a mi esetunkben oldódott gyorsan,persze vicceltunk is kicsit,sztem fontos hogy ne gôrcsôsen álljunk a dologhoz,mert akkor tuti valami nem fog sikerulni.Nekem kb 5percig tartott ez a "furcsaság" :))Plusz ha a lány is jól csinálja akkor az csak segiteni tud a helyzeten ha nagy az izgulás vagy a félelem:)

2015. szept. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 P83 ***** válasza:

Kipróbáltam 2x

Furcsa érzés volt,kicsit mintha egy szexfilm szereplője lennék.

Bár az elsőnél a másik pasi néha félre vonult, majd vissza jött.



A másiknál eleinte kicsit zavart aztán oldódott a helyzet.


A véleményem az,h jobb ha olyannal csinálod akit már ismersz.

Idegenekkel mindig ott a para,h vajon kikkel és mit csináltatott korábban?

2016. márc. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer próbáltuk,a páromat izgatta a dolog.Ismerős volt a srác akit bevettünk harmadiknak,az elején olyan furcsán idegen volt a helyzet,de mikor láttam hogy a párom élvezi a dolgot elmúlt ez az érzés,és inkább felizgatott engem is.
2016. márc. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ki akartam probalni 2 pasival de baratom nem akarja...

18/L

2016. márc. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

csináltam már párral és jó volt

Mivel előtte megbeszéltük ki miben van benne nem sokat bénáztunk

A srácnak annyira terszett hogy külön is voltunk

2016. aug. 16. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!