Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti kedvelitek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti kedvelitek az olyan férfit, aki kényeztet titeket az együttlétek többségében? Vagy jobb az ha csak felizgat és berakja?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a véleményekre,életkorotokat is megírhatjátok hozzá. Én szeretek kényeztetni szex előtt,néha még utána is,akkor is ha megvan... 25/F

2015. szept. 28. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem inkább az a jó, ha kölcsönös. adok is és kapok is. és persze hangulattól függ, hogy mikor miből mennyit :)
2015. szept. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én mindegyiket szeretem, és persze a kölcsönösség is fontos :)
2015. szept. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Erre pont optimális a 69 :-P én is szeretem ha nekem csinálják,viszont nem cserébe várom,mivel én szeretem csinálni,nekem is izgató,így nem várom hogy cserébe engem is,de örülök neki ha úgy hozza a kedv. Írhattok is aki szeretne beszélgetni,ismerkedni-kortól független
2015. szept. 28. 20:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az összes eddigi pasim csak addig kényeztetett, hogy jó nedves legyek. Most van egy partnerem, aki arra izgul fel igazán, ha nyalhat :D imádom.
2015. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok,nekem is segít felizgulni,mire befejezem kőkemény :-) sokkal lazábban megy így,és hát isteni érzés,az ízek-illatok-reakciók hmmm :-P csak sajna vannak lányok akik undorítónak tartják saját magukat és nem engedik,vagy csak korom sötétben-ezzel elvéve a vizuális élményt,elvileg nem mindenki tud tőle elmenni,de van aki meg csak így,sőt van aki elég hamar...vagy még többször is,én általában ha eltud vele élvezni a lány örömmel csinálom amíg el nem megy,vagy ha bírja-kívánja tovább is :-P
2015. szept. 28. 21:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem néha az kell hogy valaki keményen megrakjon. Beindít, ha kicsit "kihasználnak" és durvák velem.
2015. szept. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Linó03 ***** válasza:
Én imádom a kényeztetést, de imádok kényeztetni is.
2015. szept. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Legyen kolcsonos, de amugy kedvelem. Jobb az adok-kapok mint az olyan pasi akit csak addig foglalkoztat a dolog amig neki jo legyen. Meglepoen sok ilyan van.

20l

2015. szept. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten kedvelem, ha a párom kényeztet, de ez kölcsönös nálunk! :)
2015. szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a párommal kb. 30-40 perc csak az előjáték, de annyi idő alatt mind a kettőnk kap egy jó nagy adag kényeztetést :) Én olyan nedves leszek már a végére, hogy már szinte kicsöppen :$ A párom meg kő kemény :)
2015. szept. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!