Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal srác vagyok és kipróbál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal srác vagyok és kipróbálnám kicsit idősebb 27-40 év körüli nőkkel is a szexet, ez mennyire jellemző a mai fiatal srácoknál vagy csak én untam meg a tini csajokat kicsit?

Figyelt kérdés

2015. okt. 6. 15:08
 1/6 anonim válasza:
Ha van rá lehetőséged akkor feltétlen próbáld ki, en egyaltalan nem bantam meg hogy egy joval idosebb szexpartnerem van 18/F
2015. okt. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is szívesen kipróbálnám, mert nagyon tetszenek az érett nők. 17/F
2015. okt. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

minden 10. kérdés erről szól

szal tuti h általános a jelenség

2015. okt. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az, aki idősebb nővel kezdene, annak önértékelési problémái vannak. Azért nem lehet összehasonlítani egy fiatal pipihusit egy vén szárcsával.

40 évesen meg fiatal csajokról fogsz ábrándozni...

2015. okt. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
en fiatal koromban a mamikat tömtem, most meg 62 évesen 14-től felfelé.
2015. nov. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

csak akkor állnak veled szóba, ha legalább 178 cm magas , szóval ez alatt nincs esélyed.


pénisz meg, 15 cm a határ azt még vki elviseli, de az is inkább kicsi, az alatt ne is próbálkozz mert otthagynak az ágyba, ha meglátják.


15 felett már próbálkozhatsz


Szóval ez a 2 a kritérium : pénisz, magasság

2015. nov. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!