Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az baj, ha jó megjelenésű,30...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha jó megjelenésű,30 éves pasiként 16-18 éves lányokkal akarok lefeküdni? Vagy sok más korombeli is így van vele?

Figyelt kérdés

2015. okt. 7. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Van akinek ennyi idősen a 40-50-es korosztály jön be.
2015. okt. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Menj a pi**ába!

Elszívod előlem a szűz puncikat! :D

30/F

2015. okt. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is imádom a tiniket. De nekem nem csak arra kellenek hogy lefeküdjek velük, hanem akár komolyabb kapcsolat is lehet, ha benne vannak.
2015. okt. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
16?Kicsit pedo vagy, de amúgy nem, nem baj (nekem legalábbis) :D
2015. okt. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Nekem konkrétan inkább az a baj, hogy 27% az áfa. De kinek mi. Ha neked baj, akkor ne akarj velük lefeküdni...

Komolyan, nem hiszem el, hogy valaki 30 évesen képes egy ilyen kérdést feltenni a gyakorikérdések.hu oldalon.

2015. okt. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%

Én is vagyok vele:)

Szép testük van, teljesen megvadítanak:)

f28

2015. okt. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezzel szerintem mindenki így van..
2015. okt. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. 35/F
2015. okt. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak bemásoltam egy hasonló kérdésre adott válaszom :)


"Nekem mindig volt 7-8 év köztem és párjaim közt, mindig is az idősebbeket szeretettem. Mostanival 8 és fél év van, és már 2 éve vele vagyok. De udvarolt nekem már olyan is akivel a korkülönbség 14 és fél év volt... és valószínű össze is jövök vele ha nincs párom :D Sok lány nem érti meg hogy az idősebb pasik teljesen másik mint a velünk egykorúak. El sem tudnék képzelni olyan kapcsolatot. Egyszer volt egy évvel fiatalabb párom, mondanom sem kell hogy talán egy hónapot ha együtt voltunk. Előbb utóbb rájön az ember lánya hogy nem anyukát akar játszani hanem egyenlő félként szeretne lenni egy kapcsolatban. És a velünk egykorú fiúkkal (tekintve hogy azok később érnek) erre nagyon kicsi az esély. Tisztelet a kivételnek! :)


UI.: Apakomplexusomról nem tudtam mikor összejöttünk, de idővel egyre tobb dolog világított rá, szóval szerintem én is az vagyok :D"

2015. okt. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Jobb ha tudjatok lanyok, lehet a lanyok elobb ernek, de attol meg nem lesznek egy fokkal sem komolyabbak egy 30-as szemeben, mint egy 30-as nő :)


30-as férfi :)

2015. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!