Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy reagálnátok rá ha kiderül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok rá ha kiderülne, hogy szüz a barátnötök, de 2 hónapon beül benne van hogy legyen szex?

Figyelt kérdés

2015. okt. 7. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves? Miért pont 2 hónap? Hogy kéne reagálni, elfogadnám, nyilván.:D
2015. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
20. Nem tudom eldönteni, hogy csak elakarja-e veszíteni vagy komolyan gondolná a kapcsolatot.?
2015. okt. 7. 20:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Figyi,ha csak arra hajtana,hogy elveszítse már rég megtette volna nem vár eddig.
2015. okt. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 éves vagyok, és szintén szűz. Lett volna alkalmam már elveszíteni, de szerelem nékül szóba sem jöhet, rendes kapcsolatom meg még nem volt. Szóval ez tőle is függ, de ha már barátnőd, akkor tudnod kéne szerintem, hogy őszintén szeret-e, vagy sem. Meg mondjuk azt is jó volna tudni, hmiért is maradt eddig szűz. Mert ha azért, amiért én is, akkor biztos nem csak azért feküdne le veled, hogy elveszítsem, na meg gondolom a csak azért akarná, akkor nem kötné időhöz az egészet, hanem minél előbb túl akarna lenni rajta :)
2015. okt. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, pár helyen elírtam a szavakat, bocsi :D
2015. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Te ne feküdj le vele!

Lesz más akinek nemlesz hátsó gondolata vele kapcsolatban!

2015. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincsen hàtsó gondolatom vele
2015. okt. 7. 21:50
 8/10 anonim ***** válasza:
én 23/f vagyok szűz és ha csak az elvesztésre mennék nyilván találnék valakit, viszont mivel az eddigi kapcsolataimban nem éreztem azt a tüzet, igazi szerelmet nem láttam itt az idejét... most már azért nyilván egyre jobban várok a megfelelő lányra... :D :)
2015. okt. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozom szüzikékkel és nem a naptár szerint élem a szerelmi életemet.
2015. okt. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A 2 hónap teljesen korrekt. (Mármint ha az összejövéstől számítjuk.)


Nagyra értékelném benne, hogy nem akarna mondjuk fél éveket várni, mint azt teszi sajnos sok szűz lány.


Ha tényleg szép, tényleg szeretjük egymást, akkor úgy érzem ennyit bőven megéri rá várni.

2015. okt. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!