Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfival még nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfival még nem feküdtem le de orálisan kényeztettem akkor ő már úgy fogja föl hogy megkapott?

Figyelt kérdés
2015. okt. 17. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
nem, bár jó érzés, hacsak nem volt neki kellemetlen, folytatni fogja veled.
2015. okt. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha csak orálisan is de odaadtad magad akkor meg kapott. Nem?
2015. okt. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kapott meg, csak leszoptam... Monica Lewinsky is így gondolta. Fenetuggya, de ha már a látszatát is el akarom kerülni a megkapásnak, akkor inkább csinálnék valami olyat, amitől nekem (is) van orgazmusom, nem?
2015. okt. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De, bizony. Lehet bizonygatni, de valamilyen szinten megkapott. Bizony! De ki az, aki ezt így gondolja végig??? Aki csak sexelni akar lehet. De aki normális kapcsolatot keres magának...
2015. okt. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem érzi úgy hogy megkapott volna, ez inkább egymásra hangolódás ha első alkalmakkor még nincs konkrét szex csak "előjáték".
2015. okt. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

vmilyen szinten megkapott, de a lényeg nem volt meg

de nekem is volt úgy, hogy egy srácot csak szoptam, mert beinditott, de aztán nem lett belőle nagyobb dolog

a srácok ezt lazábban fogják fel

2015. okt. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!