Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ha egy lány megkér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lány megkér titekete, hogy vegyétek el a szüzességét igen-t mondanátok? Hogy dugnátok meg gyengén vagy durván?

Figyelt kérdés

2015. okt. 17. 08:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Most lehet, hogy én leszek a fekete seggű itt :D

Együtt vagytok? Mármint egy pár vagytok, vagy csak egy éjszakás kaland lenne? (A kérdésből ítélve az utóbbi)


És ha az utóbbi, akkor én nem tenném meg, még akkor sem, ha egyébként kívánnám a lányt. Egész egyszerűen csak azért, mert lehetsz te akármennyire figyelmes, gyengéd és tapasztalt, ha a nő nincs teljesen rád hangolódva és te rá, akkor élete egyik legszarabb szexuális élményét adhatod neki, és neked sem biztos, hogy jó lenne. A szüzesség elvesztése alapból egy feszült helyzet, még akkor is "macerás" lehet, ha már hosszabb ideje kapcsolatban vagytok. Egy alkalmi szex alatt elveszíteni, vagy csak azért, hogy túl legyen rajta, szerintem a legnagyobb baromság. Erről meg kellene kérdezni a lányt is, hogy miért így akarja?


Voltam ilyen szituban, egy éjszakás kaland alatt, már mind a ketten meztelenek voltunk, az előjáték végén, amikor a csaj közölte, hogy legyek gyengéd, mert neki én leszek az első. Megálltam, felöltöztem, és aztán az arcát látva elkezdtünk erről beszélgetni. Azóta ismerjük egymást, és a szüzességét az utánam következő kapcsolatában vesztette el. Állítólag nagyon jó élmény volt, és a mai napig hálás, hogy akkor nem mentem tovább.


Szerintem te is szánd rá az időt, és dumálj a lánnyal,a miértekről. :)

Ha már kapcsolatban vagytok, akkor meg nektek kell érezni és tudni, hogy eljött-e már az ideje.

2015. okt. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!