Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok miért nézik le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nézik le azokat a férfiakat akik prostihoz járnak?

Figyelt kérdés
és miért mondják azt hogy aki prostihoz megy az nem is férfi, meg hogy juj de gáz

2015. okt. 18. 13:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/184 anonim ***** válasza:
41%
A lányok manapság mindenkit lenéznek, és mindenben találnak valami kivetni valót. Ha magas vagy, izmos, jóképű, akkor tuti hogy meleg vagy. Ha nagy a farkad, akkor köcsög vagy, vagy beképzelt. Ha sok pénzed van, bűnöző..és ha egyik sem jött be, marad a "b"terv, egyszerűen csak jön az "én ezt nem hiszem el" dolog..kicsit valaki pofon csaphatná már a mai lányokat, mert nagyon rossz irányba halad így a társadalom..
2015. okt. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/184 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem mindenki nézi le, de a nagy többség valójában.


1. Ők a saját helyzetkből indulnak ki, vagyis alkalmi szexért semmilyen erőfeszítést nem kell tenniük, és akár a nap minden órájában kaphatnak belőle. Nem tudják, hogy férfiként ez nem így működik, nekünk nincs ingyen szex!


2. Csak azt tartják férfiasnak, akihez más nők is vonzódnak. Akihez általánosságban nem vonzódnak a nők, az fog fizetni a szexért. Ez egy indikátor, mert feltételezik tudat alatt, hogy okkal vonzódik vagy nem vonzódik a többi nő az adott férfihoz. Madarakon bebizonyították, hogy a tojók vonzóbbnak találják azt a hímet, amelyikre a többi tojó is rá van izgulva. (Ugyanazzal a hímmel kísérleteztek más helyzetekben).

2015. okt. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/184 anonim ***** válasza:
63%

Én nem nézek le senkit, nem is ítélkezem, mert jogtalannak és fölöslegesnek tartom. Ugyanolyan ember, mint én, ráadásul semmi közöm hozzá, ezért nincs túl sok értelme és hidegen is hagy.

Az előző(ke)t viszont nem kicsit csapnám pofon.

2015. okt. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/184 Sunshinedoll ***** válasza:
75%
Gondolom, mert azok a nők a szexmunkát se nézik semmibe. Én nem nézem le ezeket a férfiakat, a szexmunkásoknak is élni kell valamiből, elég gáz lenne, ha támogatnám a szex munkát, a szex munkát fogyasztókat meg nem.
2015. okt. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/184 anonim ***** válasza:
83%

1-es

Látom valakinek nem jutott elég punci az élete során...

2015. okt. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/184 anonim ***** válasza:
36%
3-as, az nem érv, hogy pofáncsapnál valakit, akinek más véleménye van. Ettől nem lesz igazad. Nem Neked való azt hiszem a vita.
2015. okt. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/184 anonim ***** válasza:
83%
#6: Nagyon is nekem való, de ki mondta, hogy én vitatkozni akartam? Különben is, mi mellett/ellen érveltem volna és milyen igazságról van itt szó, amikor mindenki a szubjektív véleményét mondja csak? Ezzel csak finoman reagálni szerettem volna drágalátos első válaszoló hasonszőrű megjegyzésére, meg kifejezni a bosszúságomat az ostobaság láttán.
2015. okt. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/184 anonim ***** válasza:
8%
Irigyek, amiért nem rájuk költjük a pénzt. Pedig ez a férfiaknak az olcsóbbik megoldás. Ha kiszámoljuk hogy mennyit költünk egy nőre 2 dugás között...
2015. okt. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/184 anonim ***** válasza:
38%

Én is lenézem őket! F/60

Mert pl. nekem az már azt jelentené, hogy nem vagyok férfi, nem tudok meghódítani egy nőt! Szánalmas az ilyen ember!

2015. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/184 anonim ***** válasza:
85%
Én se akarnék olyan nővel élni aki prostituált volt, így teljesen érthető.
2015. okt. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!