Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok miért nézik le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nézik le azokat a férfiakat akik prostihoz járnak?

Figyelt kérdés
és miért mondják azt hogy aki prostihoz megy az nem is férfi, meg hogy juj de gáz

2015. okt. 18. 13:57
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/184 anonim ***** válasza:
52%

Igen, el kell felejteni ezt a mesét. Lehet vannak ilyen lányok/nők... de egy másik kérdésnél levezettük ezt jól. 30 alatt nagyon kevés ilyen van.


30 alatt nagyon talpon kell lenni, és el kell felejteni a meséket. Az is igaz, hogy a nőknek nem kocsi, nem pénz és fullos egzisztencia kell. Azok megélhetési r..bancok és amúgy sem a mi pályánk.

A nőknek főként a Farkas jellem kell. 47-es válaszban leírtam: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


Röviden annyi, hogy láncra vagy verve minden olyan szorongással, ami megköt. Nyeszlett test, pénztelenség, ötlettelen stílus, műveletlenség, szüzesség stb... amitől elmegy az önbizalmad, sugárzod a szorongást. Ezeket a láncokat szépen egyesével el kell vágni, hogy szabad Farkassá válj.


Az nagyon igaz, hogy a jó nők nem a szorongásos, kisebbségérzéses férfiakat kedvelik, hanem a határozott, nyers, és őszinte férfiakat, akik a szemükbe mondják az igazságot. Saját példa az, hogy azokkal a lányokkal, akikkel Farkasként viselkedtem, mindent megtettek volna. Bármit. Simán lefeküdhettem volna velük, csak egy csettintés... és ez jó nőknél is működik, csak ehhez baromi nagy önbizalom kell, és el kell felejteni a következményeket :D


Megmondasz neki valamit őszintén és keményen:

"Mi lesz, hogyha emiatt szakít velem? Megsértődik és soha többé nem beszél velem!"

Egy Farkas leszarja, kimondja... ha nem tetszik lehet pakolni. Vagy mondasz valami olyan piszkálódó vicces beszólást, cinikus dolgot, amit soha az életben nem mondanál egy olyan nőnek akibe szerelmes vagy. Pedig kell, mert ettől válsz különbbé, azoktól a takonygerinc talpnyalóktól, akik hízlalják a jónő egóját. Nem a birkát fogja választani, hanem a Farkast...

2015. okt. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/184 anonim ***** válasza:
18%

(Nem mindenki ilyen egyébként, de 30 alatt én eddig szinte csak ilyen lányokba futottam bele... 30 felett gyakoribb az apa jellem keresése, ott már nem kell mindenáron bizonygatni a dolgokat és mások a szempontok.)


Amúgy még erre reagálnék:


"Kivéve,hogy nem minden nőnek ugyanaz az elvárása,felőlem legyen szegény,nem kell,hogy autója legyen,az sem baj ha szégyenlős és nem talpraesett. Csak meg tudjon becsülni."


És mi van ha egy férfi átlagos, vagy még csúnyácska is, ennek folyományaként szégyenlős és nem is talpraesett? DE MEG TUD BECSÜLNI! :)

Sor végére bogaram... sajnos vagy nem, de ez a realitás.

2015. okt. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/184 anonim ***** válasza:
100%

121:


Megmondasz neki valamit őszintén és keményen:

"Mi lesz, hogyha emiatt szakít velem? Megsértődik és soha többé nem beszél velem!"

Egy Farkas leszarja, kimondja... ha nem tetszik lehet pakolni. Vagy mondasz valami olyan piszkálódó vicces beszólást, cinikus dolgot, amit soha az életben nem mondanál egy olyan nőnek akibe szerelmes vagy. Pedig kell, mert ettől válsz különbbé, azoktól a takonygerinc talpnyalóktól, akik hízlalják a jónő egóját. Nem a birkát fogja választani, hanem a Farkast...


Azért ez már kicsit durva,hogy így megalázod a nőket és azt hiszed ettől szeretni fognak.

Igen,legyél a szexben ilyen,de ne amikor baráti társaságban vagytok,vagy mikor romantikára kerülne a sor. Mit gondolsz,hogy esik ez egy lánynak/nőnek?!


Tudod mit,ha ennyire le*arod,hogy mi lesz,hogy szakít e veled,mint egy "Farkas",akkor ezt megsem érdemled,hogy legyen valakid.


Már bocs,de ha ilyen nyers vagy hozzánk,akkor mit vársz?Hogy térden állva könyörögjünk egy kis keedvességért??


Nem kell szemétkedni,csupán nem szabad mindent a lányra hagyni.


116. voltam

2015. okt. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/184 anonim ***** válasza:
14%

Félreértesz, nem erről van szó. Meg kell találni az aranyközéputat ez alap.


Itt csak egy példáról van szó. Ha egy olyan lánnyal beszélek aki nem érdekel, nem akarok tőle semmit, nem vonz, nem izgat, akkor egyszerűen lazán nem érdekelnek a következmények. Ez nem bunkóság, csupán nem gondolkozok rajta egy pillanatig sem, mit mondok, milyen üzenetet írok stb. Teljesen önmagam vagyok. Nekem nem szokásom megbántani sem a lányokat... de bizonyos lányok túlérzékenyek dolgokra. Ha megbántom egyszerűen nem érdekel. Nem fogok bocsánatot kérni, mert tudom, hogy csak a dráma queen hülyeség miatt sérült be ezen. Ez a farkas viselkedés. Ezzel legalább önmagam vagyok, őszinte és nem talpnyaló. Kicsit lerántottam a lány a való világba.

Hidd el van neki elég talpnyalója, mondjuk 20 jelentéktelen srác tekint rá angyalként, és mindent megtenne neki. Persze, hogy az izgalmas és tisztelhető Farkast fogja választani, és az vonzza, nem sok bégető bárányt.

A bókolással és a kedves szép dolgokkal is így van. Ha neked állandóan bókol egy talpnyalód, vagy lesi minden kívánságodat, tökéletesen romantikus férfi akire vágytok a filmek alapján... egy idő után unalmas, nem fogod értékelni.

Egy Farkas nem bókol nyilvánvalóan olyan tulajdonságaidra amire a másik 20 birka és csak hízlalja a májadat. Nem mondja el 20x hogy gyönyörű vagy, mikor mindenki azt mondja. Hanem olyan tulajdonságot emel ki, amire nem is gondolnál, és azt is pont úgy hogy megbecsüld. Ajándékokkal stb is így van. Nem megbántásról van itt szó, hanem arról amikor szerelmes lesz egy férfi, és a rózsaszín ciánköd miatt nem lát az orráig sem. Pont ezzel cseszi el a dolgot, mert báránnyá válik.

2015. okt. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/184 anonim ***** válasza:
14%

Ja és azt nem mondtam, hogy ezek a problémák akkor jelentkeznek, amikor mondjuk valaki "out of your league" lánnyal kezd. VAGY úgy érzi, hogy túl jó nő hozzá, mert sugárzik róla az önbizalom. Ez fordítva is igaz, hogyha olyan sráccal kezdesz, akiről magad sem érted, miért van veled, mert "túl jó srác".


Ilyenkor kezdenek el dolgozni a fogaskerekek, és elkezd parázni a férfi, hogy nem elég jó. Ebbe szokott belebukni általában a dolog.

Ezt csak és kizárólag úgy lehet kivédeni, ha legalább személyiségre, stílusra nem egy tutyimutyi fazkalap vagy :D és ELHISZED magadról, hogy vagy olyan jó pasi, aki mellett helye van ennek a lánynak is.

2015. okt. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/184 anonim ***** válasza:

121-nek..

Persze a kisugárzás/önbizalom fontos, a nőknek is kell az a "farkas" mentalitás..azok a barátnőim akik átlagosak, "észrevehetetlen" kategóriába estek vagy épp csúnyácskák voltak de magabiztosak azok mind elkeltek..komolyan mondom mindig értelmes, helyes/átlagos normál keresetű férfi udvarolt nekik..

Amúgy azért emelem ki az ismerőseim szépségét mert itt mindenki 10/10-ről ábrándozgat, ahhoz képes agy átlagos ember már csúnya kategória sokaknak..igaz nem nekem....

Na szóval ezt a mentalitást kéne eltanulni mindenkinek..hit, bátorság, önbizalom..és kellő mértékű nemtörődömség..

Párom fiúbarátai közt van egy nagyon alacsony, duci fiú aki nem is a leghelyesebb, de optimista , jó kedélyű mindig talál magának kedves, csinos, aranyos barátnőt..sajnos pár évnél tovább megtartani már nem tudja őket, pedig nagyon szeretne már családot..mondjuk ő meg túl engedékeny egy kapcsolatban az a baj..de reméljük h ami késik nem múlik..

2015. nov. 1. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/184 anonim ***** válasza:

húú..még egyszer alaposan elolvasva a 121-es nem arról írt amiről én(előző vagyok)..érzek benne egyfajta dac magabiztosságot, ami nagyon nem hiteles, olyan megbántott mellékíze van..nevezze ezt farkas mentalitásnak, amolyan "bunkóba hajlóan" beszél és viselkedik(amit leírt)..nem bunkó de ott táncol a határvonalon..nem tetszik..

Azt meg h nem érdekli h megbántja a párját és esetleg majd elhagyja a viselkedésért, hmm hogy is mondjam nem valóságszerű..vagyis rendes emberek ilyet nem tesznek, mert megbecsüli azt amijük van..nem játszanak a tűzzel..ilyet az önző bunkók tesznek egy rossz kapcsolatban..

Azt is írta h nem érdekli h azok a lányok akik nem mozgatják meg mit gondolnak róla és nem beszél velük figyelmesen..mert ugye nem érdeklik..ez még oké is lenne..ismétlem lenne, mert a kedves emberek törekednek a kedvességre..ezzel csak azt bizonyítja h ő nem kedves ember..nincs ezzel baj..

Csak valahogy ilyenkor mindig eszembe jut az a sok sirám a férfiaktól: h miért volt velem ilyen kegyetlen? miért nem tudott kedvesen elutasítani? miért néz semmibe? miért ilyen elutasító? stb..igen a nők egy része is ilyen "kedves" ember azzal akihez nem vonzódik..lehangoló..

2015. nov. 1. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/184 anonim ***** válasza:
17%

Pedig pont azt mondom amit te is írsz. Csak kicsit nyersen fogalmaztam, hogy világosabb legyen a dolog.


Egy valami ellen harcolok, mert nagyon sokszor beleestem már ebbe a hibába, és nagyon (tényleg rettentően sok!) férfi ismerősöm szív emiatt:

Amikor egy öntudatos nő, akinek eléggé nagy egója van, amiatt mert mindig körülzsongják a srácok, tudja magáról, hogy dög. Mindegy hogyan. Nem kell ehhez szupermodellnek lenni, hogy meglegyen benne a dög, pont amit te is írtál.

Mi van akkor, ha egy ilyen lány összetalálkozik egy bárány jellemű sráccal? Az, hogy gyakran alárendelt viszonyba taszítja a srácot. Ha csak apró jelzésekkel is, de gyakorlatilag felfalja.

Ez az ami miatt a duci barát nem tudja megtartani a barátnőit, vagy a bátyámat már többször hagyták ott, és gyakran látom a barátnőin hogy tiszta drama queenek-é váltak. Mert túl jó lélek ő is.


Erről van csak szó. A jó nő (akiben van dög) nem jótékonysági szervezet, hogy a drága idejét egy tutyimutyi fazkalappal töltse. Ezt jól megtanultam.

Pontosan az ilyen dráma queen-é válás megelőzése lehet az, hogyha nem hagyjuk magunkat elvarázsolni a szépség, angyaliság miatt. Nem minden nő ilyen, és nem minden esetben így megy, ez csak általánosságban.


A példa az, hogy mondasz valami olyat, amiről mindenki tudja, hogy totál nem bántó. (Van egy jólélek barátom, ő szinte bármivel ki tudja akasztani a nőjét, már egy esetleg mozdulattal, vagy fura szóhasználattal is.) ilyen esetekre gondolok, hogy egy farkas leszarja a következményeket. KIMONDJA. MEGCSINÁLJA. Mert ő ilyen. Ha nem ezt szereted akkor vége. És nem gondolkozol rajta órákon keresztül, hogy mit mondjál, ha netalántán nem tetszik őhercegnőségének, akkor meg a bocsánatáért esedezel, meg rágod magadat hogy jajj mit tettem. Szánalmas. Ahelyett, hogy megmondod neki karon ragadva, hogy "ilyen stílusban nem beszélhetsz velem és kész" . Felállítva a határokat - nem bunkón. Vérfarkas higgadtsággal :D


Röviden arra értem ezt az egészet, amikor megbabonáz minket a női szépség, angyali belső ki mannát eszik, és emiatt eltűrünk bármit. Lenyelünk bármit. Kedvében próbálunk járni. Rengeteg dolgot nem merünk kimondani...

Holott nagy eséllyel ezzel csesszük el a kapcsolatot, mi férfiak: Mert 20 férfit meg tud babonázni, de ha azt az egyet nem, akkor az érdekes, izgalmas és kihívás lesz. Nem a mágikus angyali aurája miatt fogja szeretni a férfi, hanem a lecsupaszított személyisége miatt.

2015. nov. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/184 anonim ***** válasza:

Nézd amiről te írsz az egy abszolút természetes dolog lenne, jelesint h ne legyünk lábtörlők..de ez nem azt jelenti h teljesen le kell ahogy te fogalmazol szarni a következményeket..ezt én csak egy rossz kapcsolatban tudom elképzelni..

"Amikor egy öntudatos nő, akinek eléggé nagy egója van, amiatt mert mindig körülzsongják a srácok, tudja magáról, hogy dög. Mindegy hogyan. Nem kell ehhez szupermodellnek lenni, hogy meglegyen benne a dög, pont amit te is írtál.

Mi van akkor, ha egy ilyen lány összetalálkozik egy bárány jellemű sráccal?"

figyelj..1. ha nem bír megfelelni a lánynak minden manír nélkül, akkor hagyja a nőt..

2. pontosan ezért nem kell dög lánnyal kezdeni..ennyi..tipikus férfi megfelelője -az ilyen nőnek- a macsóval rossz fiú..és ahogy a nők egy része azt hiszi majd ő megváltoztatja a férfit, a fiúk egyrészt meg azt hiszi, ha eléggé kedves és behódoló lesz akkor majd szeretni és tisztelni fogja a lány..hát nem..egyszerűen nem kell ilyen lányokkal leállni..csakhogy mint ahogy a macsóra úgy erre is kereslet van..de ki milyen rózsát szakít, olyat szagol..az emberek egy része még csak nem is látja ha a probléma forrása ő maga, az h nem választ jól..

"Van egy jólélek barátom, ő szinte bármivel ki tudja akasztani a nőjét, már egy esetleg mozdulattal, vagy fura szóhasználattal is."

Sajnálom szegény fiút, mert akkor ez a lány nem hozzá való..mindig elgondolkodom miért vannak az ilyen párok együtt..van nekem is egy ilyen barátnőm akivel a párja hasonló..nem értem..én el sem tudom képzelni h egy rossz mozdulatért, hülyeségekért veszekedjek vagy veszekedjenek velem..nonszensz..igaz h én nem álltam le macsó pasasokkal h majd megváltoztatom és szeretni fog,vagy olyanokkal akiket nem bírtam volna elviselni, nevetséges...amúgy mennyi ilyen kapcsolat van, ismerek/ismeretem jó párat..a legtöbb közülük felbomlott..nemrég voltam egy olyan társaságban ahol az egyik pár minden hétvégén, minden hülyeségért összeveszik..tipikus, ilyenkor a lány felszívja magát és elviharzik, 3 napig duzzogás, hétvégére béke h aztán megint veszekedés legyen..és a legérdekesebb az egészben ha fiú abszolút nem törődik az egésszel, szóval nem behódoló magatartású, sőt alapvetően kimondottan nem törődöm..és mi történik a farkas mentalitással?? semmi..a probléma mint olyan ugyan úgy megvan..boldogságot nem hoz, szóval a megoldás a szakítás lenne, de az érzelmek ha összekötnek úgy nem megy..ráadásul ha lesznek esetleg gyerekeik, még inkább nehéz a válás számukra..

Amúgy értem én h harcolsz a behódolás ellen, én is próbáltam ismerősi körben.. de ez egyrészt elfelejted h ez nem specifikusan férfi probléma, hanem bizonyos személyiségeket érintő inkább..másrészt az ilyen embernek beszélhetsz,nem tudnak a helyzetből kilépni, tapasztalat..

Ráadásul a következő kapcsolataikban is ugyan olyan típusú személyt választanak párnak, tehát újra generálják a problémát..egyszerűen nem látják h maga a választásuk a probléma alapja, nem az h mennyire kedvesek vagy éppen nem törődőek..volt olyan ismerősön aki azt hitte h átok ül rajta, holott csak egy típusú emberhez vonzódott..

Szóval mi ketten ezt másképp látjuk, de azért remélem segítesz egy pár barátodon, még összejöhet..

2015. nov. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/184 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem egy "önvizsgálat" többet segítene az ilyen kapcsolatban élőknek mint egyfajta mű magabiztosság, "farkasság"..biztos vagyok benne h azon barátaid akik ilyen egyoldalú kapcsolatban vannak, jó okkal teszik..szóval ha nekik jó akkor neked is annak kell lennie..
2015. nov. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!