Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok miért nézik le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nézik le azokat a férfiakat akik prostihoz járnak?

Figyelt kérdés
és miért mondják azt hogy aki prostihoz megy az nem is férfi, meg hogy juj de gáz

2015. okt. 18. 13:57
 141/184 anonim ***** válasza:
55%

Pff,most kezdesz kinőni a dajkameséből?


Ezt az egész dolgot éppen a húszas éveidben kellett volna kiélned,a csajozást,a kalandokat.


Most mész csak abba a korszakba,ahol már "illendő" volna megházasodnod. :)


Szerintem kicsit el vagy tájolódva.. vagy csak sokszor nézted Benjamin Button filmjét,nem tudom :D


Oké,hogy jól nézel ki majd a harmincas,negyvenes éveidben(de elég nagy az egód),bár ezt most még csak hiszed,hogy ez lesz,ami nem biztos..mi lesz ha nem találsz magadnak megfelelő párt?


Mit gondolsz,te örökké csak nőzni akarsz majd? Sohasem tudhatod mi lesz holnap vagy holnapután.


Oké,nem kell lekötelezned még magad,ebbe senkisem szólhat bele,de mikor lesz majd gyereked? 45évesen?


Akkor lehet megsem éled,hogy megházasodjon..abszolút nem értem ezt az életritmust,kissé szokatlan.


Valaki összetenné a két kezét egy gyönyörű,házias,hűséges nőért..téged meg nem is érdekkel? :D

2015. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/184 anonim ***** válasza:
55%
Szeretjük a tapasztalt érzéketlen bikákat!
2015. nov. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/184 anonim ***** válasza:
17%

Élvezni kell az életet és a békét amíg lehet... Tipikus női gondolkodás, hogy mindenáron 2 gyerek meg kiskutya, meg családi ház... haggyukmá.


Van egy barátom, 36 éves. Ereje teljében van, egy éve szakított a nőjével aki kisemmizte a francba. Azóta csak fiatal csajszikkal szórakozik, és sokkal boldogabbnak tűnik :D Körülzsongják a kis méhecskék. Öröm látni, hogy kajálják be egy 36 éves tapasztalt "vénember" dumáját.


Egyébként meg pont ezt mondom, ismerkedni kell, keresgélni. Ha valami nem tetszik akkor kirúgni a francba. Ez nem a szerelemről meg a babusgatásról szól, hanem kb egy gladiátor játék. Nagy mintából amúgy is könnyű találni egy takaros kis menyecskét. Nekem legalábbis ez a tervem 30-40 között.

Nem remegve várni a nagy őt, jaj őlesz a feleségem, jaj most aztán én leszek a tökéletes apajelölt. Pfff

2015. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/184 anonim ***** válasza:
44%

"Tudod miért? Mert nagyravágyó vagy. Neked nem elég a jó.Neked a kitűnő kell!"


Ezt a tisztelt hölgyeményeknek is mondhatnád! Akiknek csak a kitűnő számít férfinak, a jó már csak söpredék a szemükben!

2015. nov. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/184 anonim ***** válasza:
44%
Tisztelt 63 %! George Clooney most nősült meg! Tudod, hány éves? :)
2015. nov. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/184 anonim ***** válasza:
92%
George Clooneyhoz hasonlítjátok magatokat? :-D :-D
2015. nov. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/184 anonim ***** válasza:
93%
Végülis... Andy Vajna is most nősült ;-)
2015. nov. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/184 anonim ***** válasza:
14%

Nem tudom milyen elb...szott egy felfogás ez. A férfi 45 évesen is férfi.

Apámék akkor hoztak össze. a 3. házasságából. Nagyon is jól, hogy megtalálta harmadikra az igazi feleségét. A többieket meg elzavarta a francba. így kell ezt. Azóta is együtt vannak boldogan.

2015. nov. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/184 anonim ***** válasza:
93%
Apud 45 évesen hozott össze Téged, de már 35 év gyönyörű boldog évet tudhat a háta mögött Anyuddal... Akinek mellesleg hazudnia kell és veled beszéli meg a dolgait amiről Anyud nem tud. Szuper :-D
2015. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/184 anonim ***** válasza:
93%
Magatokra vessetek. Ti etetitek a trollt még mindig.
2015. nov. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!