Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok miért nézik le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nézik le azokat a férfiakat akik prostihoz járnak?

Figyelt kérdés
és miért mondják azt hogy aki prostihoz megy az nem is férfi, meg hogy juj de gáz

2015. okt. 18. 13:57
 181/184 anonim ***** válasza:
18%
Ismertem, óriáshi :D
2015. nov. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/184 anonim ***** válasza:
63%

Fúha, durva volt végigolvasni ezt az agymenést :D Mindként oldalról...Igazából azt kell mondjam, hogy a fiúknak igaza van kicsit, bármennyire gusztustalan stílusban is írták le a véleményüket (már nem tudom ki kicsoda) A farkas dolog szerintem teljesen igaz, és tökjó tanács a nice-guy srácoknak. Nekem is volt két ilyen pasim akik túl kedvesekké váltak. Tudom magamról, hogy szörnyű vagyok, vagy nem? De amig nem jártunk, addig nemv oltak ilyenek. Az tényleg nagy igazság, hogy én is az izgalmas pasikat keresem, nem a talpnyalókat. Nem bunkók egyáltalán, hanem nem "hódolnak be a rendszernek". Ilyen értelemben ha nem egy adonisz a pasi, de van egyénisége és nem talpnyaló akkor én simán betudok vonzódni... de ha nem egyéniség, átlagos hapi, és még semmi mögöttes érték nincs, akkor esélytelen. Meg sokszor azért küldöm el a srácokat, mert irtóra be vannak sz.rva, és odajönnek valami teljesen idióta "pick-up line-al"... Ha egy nap 20 ilyen idejön, akkor már élből küldöd el őket. Vagy Tinder is ilyen, 80-an írogatják a hülyeséget, 19% maybe , 1% meg érdekes, különleges, nem bókol, nem nyálas. Velük randiznék is szívesen. Én is azt javaslom a srácoknak, találjanak ki egyedi stílust mögöttes értékekkel, amit itt valaki javasolt. Kemény munka, de a nem adoniszok is összejöhetnek érdekes csinos lányokkal :P


Az meg oltári böszmeség, hogy valaki itt írja hogy 30 felett értéktelenek a nők :D igaz nem ezt írta pontosan, hanem hogy maguk számára azok. Egy 45 éves terméketlen, egyedülálló nő lehet tényleg értéktelen magának. A férfiaknak óriási előny, hogy 45 évesen még jól néznek ki és gyereket is tudnak csinálni :D Szóval fáj bevallani de igaza van, még ha egy f..szkalap is, és legszívesebben lepofoznám :D ...de még ezt is meg tudom érteni, mert amilyen hülyeségeket itt írogattak a csajok is..csak fogtam a fejemet. a világ tényleg nem ígyműködik. Csak a kislányok hiszik azt. Szóval lányok, 30 felett már tényleg jobban értékelitek majd az apajellemeket és kevésbé a rosszfiúkat.


Üdv:

Ann

26N

2015. nov. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/184 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy meg én pontosan tudom mit akarok 30-40 évesen. Van célom, van iránya az életemnek de ez nem mindenáron a család és a gyerekcsinálás. Simán belefér ha 25-35 évesen még keresgélünk, ismerkedünk. Karrierista és munkamániás sem akarok lenni...de én sem szeretnék beleragadni egy ellaposodott kihűlt kapcsolatba 25-30 évesen. Főleg ha lenne is gyermekünk. Utána hűl ki a dolog, akkor még kegyetlenebb az egész a nőknek. Sok lány ismerősöm tényleg így jár a hapijával, csak mert retteg egyedül lenni - pedig már nem is szereti. Férfiaknak ugyan ez 35-45... ez a szomorú igazság. A szerelem is olyan, hogy fél-1 évnél tovább úgy sem tart. Egy biológia. Ezt kell valahogy átkonvertálni bizalommá és szeretetté, ami erős alapja lehet egy családnak is. A nőknek és a férfiaknak is ez kellene legyen a célja közösen. Szóval ne adjátok fel "átlagoska" srácok. Ha értékteremtően éltek, kitaláltok jó dolgokat és növelitek az önbizalmatokat, akkor 30 felett sikeres férfiak lesztek, amikorra a nőcik kezdenek rájönni, hogy a jó pasik is lehetnek belül üresek :) akkor jön el a ti időtök :)
2015. nov. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/184 anonim ***** válasza:
12%
Ja és a kérdésre a válasz: Most mondhatnám, hogy én sem járnék soha prostizós sráccal. De nem mondom. Az tény, hogyha nagyon szerelmes lennék egy srácba, és elmondja hogy prostival vesztette el, akár meg is érteném. Bénácska volt, nyomasztotta a dolog stb... elfogadom. Bár kicsit lehet összeomlana bennem a róla kialakult kép, amibe beleszerettem. Főleg ha rendszeresen járt prostihoz. Persze emiatt soha nem dobnám ki, de az érzéseket megkeverheti. Én még nagyon is elnéző vagyok ilyen téren, de ahogy itt olvasom a lányokat, nektek végetek kb...Tényleg csak azt tudom javasolni, hogy NEHOGY ELMONDJÁTOK! Ez nem hazugság, egyszerűen nem ér ennyit az őszinteség. Sohasincs jó vége, mert kést adtok a kezünkbe :D Inkább ne tudjak róla. A jelen dolgaiban persze rigorózusan elvárom a kölcsönös őszinteséget, pl ha megcsalnál egy prostival és lebuksz, akkor megetetlek a németjuhászommal xD Ezeket azért mondom, mert mindenkinek vannak olyan dolgai amit nem köt a másik orrocskájára. Példának okáért, egyszer eléggé becsíptünk egy buliban, ahol összejöttem egy állati jóképű spanyol cserediákkal. Nyári estén magáévá tett egy elhagyott körforgalomban a dzsumbujban :D Hát kb 6 másodpercig bírta, másodjára is próbálkozott, de olyan szarul lettem, hogy behánytam a rózsák közé szex közben...:( Reggelre hazateleportáltam, de televolt faággal a bugyim, meg megszúrkált a rózsa, iszonyú másnapos voltam. Anyu ápolgatott, de egész reggel hánytam. Elvileg védekeztünk, de el kellett menjek STD szűrésre. Szerencsére nem lett baj belőle. Utolsó egyéjszakásom volt az biztos. Na ez az a sztori, amit inkább megtartok magamnak, maximum itt mesélem el, és a legjobb barátnőm tudja. Miben különb ez, mintha valaki egy lakásos prostihoz megy el szüzesség elveszteni józanul? Semmiben. Ha nem is mindenkinek van ilyen alpári sztorija, attól még lehetnek apró-cseprő foltok a múltunkban. Szerintem amúgy sem illendő egy kapcsolatban a múlt szexuális élményeit taglalni. Az ilyen túl-őszinteség csak megfertőzi a kapcsolatot szerintem. A jelenben kell őszintének lenni, ez a legfontosabb. :)
2015. nov. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!