Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok miért nézik le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nézik le azokat a férfiakat akik prostihoz járnak?

Figyelt kérdés
és miért mondják azt hogy aki prostihoz megy az nem is férfi, meg hogy juj de gáz

2015. okt. 18. 13:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/184 anonim ***** válasza:
10%

"Akit ez zavar, azt gondolja, hogy azért jár prostituálthoz mert egy nőt nem tud meghódítani, magyarul szánalmas lúzerként tekint rá. Tapasztalataim szerint a többséget nem zavarja, kivéve ha eddig csak és kizárólag prostituálttal létesített szexuális kapcsolatot az a férfi."


Itt tenném hozzá, hogy a női sztereotípiákkal ellentétben a prostik vendégeit jóformán csak elenyésző százalékban alkotják a "szerencsétlen szűz férfiak" (alapjáraton aki szűz, és szinte semmilyen intim kapcsolata nem volt nőkkel, csak végső esetben fogja ezt az utat járni: egyrészt még balgán hisz a szerelemben, másrészt képzeljük el, hogy neki első nekifutásra kéne 1 óra alatt teljesítenie azt, amit normál esetben hetek beszélgetése és egymás megismerése előz meg). Annál több van gazdag üzletemberekből, szórakozni vágyó férfiakból vagy épp a házasságukba belefásult férjekről, akik suttyomban meghúznak egy bombázót, amiről persze anyucinak fogalma sincs. Másnap meséli büszkén a barátnőknek, hogy neki milyen hűséges, imádni való ura van.:))

Úgyhogy elmondhatjuk, hogy a kérdésben említett jelenség ismételten ékes bizonyítéka a nők felszínes, abszolút logikátlan gondolkodására. De ahogy mondani szokás, amíg náluk van az összes punci, addig bachatjuk.

2015. okt. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/184 anonim ***** válasza:
90%

Ja hogy prosti vagy, ok :-)

Nincs több kérdésem.

2015. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/184 anonim ***** válasza:
95%

22.

Szerintem hagyd, ő kuncsaft lesz.

2015. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/184 anonim ***** válasza:
13%

22-es, szerintem szövegértésből 1-es :D


a 64%-os én vagyok... igen, mondhatni szűz-szakértő vagyok. Nagyon sokat szenvedtem emiatt 20-25 éves koromig. 2 életemnőjét vesztettem el emiatt, mert bevallottam a szüzességemet. Ez pszichológia. Abszolút a prostizás mellett vagyok 1-2x legalábbis... és már rájöttem logikát tilos keresni a nők viselkedésében. Férfi agy ezt fel nem foghatja :D Viszont törvényszerűségeket felfedezhetünk, mit miért szeretnek. Illetve mit mondanak, és valójában mit akarnak (sokszor a totális ellenkezőjét pl)


A 21-es válaszoló pedig nem én vagyok, közöm nincs hozzá. Bár szinte 1:1-ben egyetértek a véleményével.

2015. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/184 anonim ***** válasza:
13%

...de hogy mindezekből azt szűrje le valaki, hogy bármelyikőnk is prosti itt :D:D:D Ahhoz kell ész az fix...


Nem prostik vagyunk, hanem megvilágosult férfiak. Tudjuk, hogy nem angyalok vagytok, nem istenítünk már benneteket. Itt farkastörvények és folyamatos háború uralkodik nő és férfi, nem filmbéli romantikus szerelem.


A szerelemhívők is előbb utóbb rájönnek erre...vagy alapból így kezelik a nőket, csak nem szimbolizálják ennyire. Aki férfitársunk pedig nem ébredt még fel, annak meg kell tanulnia a leckét, sok sok csalódás, kínszenvedés, és szomorúság árán.

2015. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/184 anonim ***** válasza:
94%
24. Nem hiszem én azt. Ha valaki ennyire tudja kik járnak prostikhoz, csak ez az 1 elfogadható magyarázat van ;-)
2015. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/184 anonim ***** válasza:
16%
* nő és férfi között
2015. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/184 anonim ***** válasza:
7%
Valóban, két külön személy vagyunk. Egyébként a reagálásotok nem lepett meg drága hölgyek, ha elfogynak az "érvek", jönnek az egy soros köpködések, a sértegetés, mindezt persze csordaszellemmel társítva. Nem okoztatok csalódást.:)
2015. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/184 anonim ***** válasza:
10%

Logikátlan következtetés. Gondolom te nő vagy.

Mi pedig férfiak. Ismerősi-rokoni körből szépen lassan kiderül végül kik járnak prostihoz, és ebből tényleg nem gyakori a szűz kissrác. Ha az is, akkor 1-2x elmegy, vagy ott szerencsétlenkedik egyet és kész.


de ti nők, ezt soha nem tudjátok meg. Férfibecsület még él egykettőnkben, a hagyományok tisztelete :D Csak az ilyen takonygerinc szerelemhívő őszinteségrohamos kis gennygöbök mondják el a nőknek, hogy valaha is prostiztak... mert azt el kell mondani. A fenéket kell! Nőnek soha nem mondunk el ilyet.


Ilyenkor kamuzni kell vagy hallgatni mint a sír. Akinek helyén van az esze, és férfi az ezt teszi. És akkor az egész kérdés értelmét veszti, mert soha nem tudják meg, hogy prostinál voltunk, ergo nem is nézhetnek le bárkit is. A kör bezárult.

2015. okt. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/184 anonim ***** válasza:
9%
(Ez a 26-osra válasz...)
2015. okt. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!