Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok miért nézik le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nézik le azokat a férfiakat akik prostihoz járnak?

Figyelt kérdés
és miért mondják azt hogy aki prostihoz megy az nem is férfi, meg hogy juj de gáz

2015. okt. 18. 13:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/184 anonim ***** válasza:
7%
Ja, és férfi vagyok, szóval ez a "prosti vagy" sztori is bukott, semmi meglepő. Mielőtt jól megaszondanátok, nem, életemben nem voltam prostinál, pusztán feltalálták már az internetet, így elég könnyen tud informálódni bárki.
2015. okt. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/184 anonim ***** válasza:
94%
Még jó hogy mind3-an egyszerre jöttetek vissza :-D jóéjt "srácok"
2015. okt. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/184 anonim ***** válasza:
9%
És ennyire lehetetlennek tartod, hogy a több, mint 9 millió magyar emberből 3 ugyanabban az időben nézzen ide, ugye?:D Mint mondtam, mikor elfogynak az érvek, jön a sértegetés aztán az ilyen 15-16 éves korban menő "okécsá" típusú flegmának szánt elköszönés. Jóéjt királykisasszony! :)
2015. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/184 anonim ***** válasza:
16%

Tééényleg nem sok ész szorult beléd kedves hölgyem :D

Csak ketten vagyunk itt: 64% és 62%-os.


de röhögök az egészen :D Komolyan ilyen még nem volt, hogy valaha nőnek néztek volna... de hogy még prostinak is? szakadok... :D


(Már csak azért sem, mert én támogatom a prostizást, de csak annak aki rászorul. Kezelésre szorulós szűz srácok pl. Mindenki mással semleges vagyok. Igazából mindenki saját önbecsülése és lelkiismerete szerint járjon el.

Emiatt nem ítélek el senki. Még nővérem férjét is megértem valamilyen szinten, akiről tudom, hogy egykétszer volt már csajnál feltehetőleg... Bár legszívesebben betörném az orrát a ganénak, hogy megcsalta nővéremet... az az egyetlen mentsége, hogy így talán megmenthető a házasságuk. Inkább járjon el néha-néha lányokhoz, minthogy otthagyja a gyerekeivel...)

2015. okt. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/184 anonim ***** válasza:
88%
32. Ilyen a gyakori, ide csak nevetni lehet feljärni. Pasik mondják meg hogy a nők hogy vélekednek ezekről a dolgokról. Nézd meg a kérdéseket így kezdődik Lányok! Nők! Majd tele okoskodják a férfiak :D szánalmas, de nevetni jó!
2015. okt. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/184 anonim ***** válasza:
94%

35#

Tudom, tudom. Vannak sztorik, ha gondolod privibe ;-)

2015. okt. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/184 anonim ***** válasza:
13%

Ennél a kérdésnél mondjuk pont nem látom, hogy csak nők válaszolhatnak, ergo most szabad okoskodnunk?:(


De hogy ma is tanulj valamit, megmondom, miért jövünk ide mi férfiak és miért kommentelünk egy ilyen kérdés alá. Meg lehet nézni ilyen szituációkban a női válaszokat: nagy nulla. Kertelés, terelés, körítés, vagy teljesen másról beszélés. De azt egzakt mód meg tudjátok mondani, hogy a kan mikor menjen elétek a kocsijával vagy hova és meddig akartok nyaralni menni. Egyszerűen párkapcsolati kérdésekben a nők soha nem adnak nyílt választ, mi férfiak igen. Ráadásul mi a logikát keressük, a törvényszerűségeket, míg ti azt se tudjátok megmondani, mit vártok el egy férfitól (legyen komoly, de vicces és társai). És ha ez még nem lenne elég, még őszinték se vagytok, ami részben érthető, senki se beszél maga ellen.

2015. okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/184 anonim ***** válasza:
88%
37# sajnálom, hogy eddig csak ilyen tapasztalataid voltak...
2015. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/184 anonim ***** válasza:
4%
Ennek mi köze van a személyes tapasztalatokhoz?:D
2015. okt. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/184 anonim ***** válasza:
77%
37. Én is sajnállak. Remélem egyszer megtudod milyen egy igazi kapcsolat.
2015. okt. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!