Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok miért nézik le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nézik le azokat a férfiakat akik prostihoz járnak?

Figyelt kérdés
és miért mondják azt hogy aki prostihoz megy az nem is férfi, meg hogy juj de gáz

2015. okt. 18. 13:57
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/184 anonim ***** válasza:
upsz..az arról nem beszélve kétszer volt..bocsi:D
2015. okt. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/184 anonim ***** válasza:
17%

Nah pont olvastam. Nem értek egyet (de ezért nem pontozlak le, mint a sok böszme itt). Szerintem férfi és nő nagyon különbözik pszichológiailag. Idegrendszeri fejlődtésben is, hormonális szinten is nagy eltérések vannak. Leegyszerűsítve Bennetek is van sok-sok olyan dolog, amit igazi kihívás megfejteni, vagy inkább lehetetlen :D Nem pejoratív értelemben, de pont itt óriási különbségek vannak. Én elfogadtam, és teljesen beletörődtem, hogy férfiként nem foglak kiismerni benneteket sohasem, lehet akárhány barátnőm, akárhány évig.

Ebből levezetve fordítva is igaz a dolog ehhez tartom magamat. Pont az a nagyképűség, hogy kijelentet ismered a férfiakat :) Nagyon nem így megy ez. Hiába mondod, hogy széplelkű férfi (amúgy ettől kacagnom kell már bocs :D) én is pontosan széplelkű férfi voltam az összes barátnőmmel. Kedves, érzelmes, romantikus, lehetett rám számítani, sohasem késtem a randikról, nem rúgtam be ha együtt buliztunk, mindig vigyáztam rá, sohasem voltam szexmániás vele szemben, egyszóval próbáltam kihozni a legtöbbet a kapcsolatokból. Mire mente vele? Éppenséggel nem ettől lesz szerelmes a legtöbb nő... Nem is véletlenül lépett le a zenész gyerekkel, aki azóta se foglalkozik vele, meg se becsüli kb. Gyakran szakítanak, aztán mindig visszakönyörgi magát valahogy :D Cimbimnél ugyanez, csak a csaj az 50 éves főnöke miatt lépett le. Akibe beleszeretett. Másik esetben pedig Erasmusra ment ki, és hogy-hogyhogy nem, csak sikerült eldobnia egy 5 éves kapcsolatot a brazil borostás hallgatósrác miatt, aki kb partikelléknek tartotta :D No komment.


A jelenség adott, nem is kell firtatni. Csak a női elme rejtelmét kutatva próbálok rájönni "valójában mi kell a nőnek?" Nem az a sok felszínes kamu, amit itt is olvasni, vagy a filmekből/romantikus könyvekből jön...

2015. okt. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/184 anonim ***** válasza:
22%

A prosti részre pedig annyi, hogy nagyon nagyon sokan prostiznak, akikről fogalmatok sem lenne. Ez férfi körökben ismert, de gyakran még ott is eléggé tabunak számít az, hogy kipróbált valaki valamit egy lánynál. Férfi kíváncsiság :)


A válasz egyszerűen az, hogy nem fogtok tudni róla. Soha. Ez egy hétpecsétes férfitok. így a probléma nem is probléma. 99%-ban soha nem fogjátok megtudni akármelyik széplelkű/csúnyalelkű férfiról, hogy prostizott-e vagy sem. Ez a tényállás.

2015. okt. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/184 anonim ***** válasza:
22%
Ja és 82/83 Mr. Pat Bateman voltam.
2015. okt. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/184 anonim ***** válasza:
jah..higgyétek azt h a nők nem tudnak róla..főként ha valakik együtt élnek..áhh..megint a lekezelő nagyképűség..ennyi erővel mondhatnám azt is h nagyon sok nő csalja a párját de tabu, pszzt..sokan nem tudnak róla..áhh..jól van érdemtelen vita, te magadból és a barátaidból(talán sprosti kuncsaftok?) indulsz ki, pedig lehet ezt másképp is, persze ehhez más lelkivilág kell...
2015. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/184 anonim ***** válasza:
Jah igen még egyszer a kérdezőnek hátha elvan keseredve..ne aggódj semmiért..élj szabadon, nem tudhatod mikor lesz párod és h az milyen természetű..például lehet ő előtted is a múltban sokat pasizott és örül h téged ez nem zavar, vagy úgy gondolja mivel te lánykákhoz jártál nem fog majd zavarni..de ez is csak egy opció a sok közül..csak pozitívan:)
2015. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/184 anonim ***** válasza:

"Idegrendszeri fejlődtésben is, hormonális szinten is nagy eltérések vannak. Leegyszerűsítve Bennetek is van sok-sok olyan dolog, amit igazi kihívás megfejteni, vagy inkább lehetetlen :D Nem pejoratív értelemben, de pont itt óriási különbségek vannak. Én elfogadtam, és teljesen beletörődtem, hogy férfiként nem foglak kiismerni benneteket sohasem, lehet akárhány barátnőm, akárhány évig."

Sajnos ez a gondolkodás mód okozza a nők idealizálását..tehát ők szentek, tiszták, kedvesek aranyosak, minden testi mocsoktól mentesek..hááát ez sajnos nem igaz, a nők nagyon is hasonlatosak a férfiakhoz, nem látom át h miért nem ismerik ki a férfiak a nőket, miközben fordítva ez nagyon könnyű..már bocsánat..

2015. okt. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/184 anonim ***** válasza:
14%

Minden normális kapcsolatban vannak olyan dolgok, amiket egyszerűen nem kötünk a másik orrára. Múltbéli dolgok ezek, amiket megtartunk (mi férfiak) a kis dobozunkban. Legyen az 30 éves házasság, vagy egy pár hónapos kis kapcsolat. Ez a valóság, és lehet még nem érted, de majd ahogy telnek az évek, túlleszel egy-két szakításon, netán váláson, majd rájössz.

Rájössz, hogy mégsem ismered annyira a férfiakat... de hidd azt, hogy ismered, ha ez téged megnyugtat.

Foglalkozz egy kicsit természettudományokkal, biológiával, fizikával, pszichológiával. Akkor rájössz, hogy nem szabad és lehet egyértelműen kijelenteni bármit is az emberekről mint biológiai érző lényekről. Főleg, ha a gondolkozási mintákról van szó. Ezért mondom, hogy sokkal árnyaltabb a kép, mint gondolod férfi és nő lelkivilágáról.


Megint a "beteg" lelkivilágomat fikázod, miközben egy olyan belső körről hiszed azt, hogy ismered, ahová nem tartoztok Ti Nők! Ez a mi titkos társaságunk, ahogy nektek is van titkos társaságotok, ahová meg mi nem tartozunk. Ez így normális. Itt nem számít semmiféle párkapcsolat. Apám 35 évnyi gyönyörű házasság után is van, hogy velem beszéli meg a dolgot, amiről anyám egyáltalán nem tud. Ezek "Férfi dolgok". Vagy ennyire bosszant, hogy nem mindenbe vagytok beavatva? :D Ettől megőrültök tudom :D

2015. okt. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/184 anonim ***** válasza:
14%

Többek között egy óriási és nyilvánvaló különbség férfi és között (persze nem mindenki ilyen...de a való élet ezt mutatja). A nők rettentően vonzódnak a kalandos és szemétláda férfiakhoz, sok-sok szakítás után is visszataltok a douchebag-hez. Imádtok szenvedni egy kapcsolatban, mert azt hiszitek majd ti lesztek akik megnevelik az "alfahímet". Ez általános kollektív férfitapasztalat.


Ennek ellenkezője igaz ránk, mi viszolygunk az "erős" nőktől és gyűlöljük a hisztérikus drama queen nőket.


Ez egy evolúciós elmélet tulajdonképpen, kezdve az állati ösztönös alfahím, harcos, bátor férfijellemtől és a női gyengéd (de nem gyenge!) anyaszereptől. Ez a génjeinkbe és a társadalmunkba van kódolva kiirthatatlanul... ősi vonzást, ösztönöket kelt fel nőben és férfiben. Minden ami ezek ellen dolgozik, felborítja az egyensúlyt a nemiségben és a párválasztásban. Lehet ezt tagadni, de nincs értelme.

2015. okt. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/184 anonim ***** válasza:
9%
*férfi és nő között
2015. okt. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!