Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen volt az első szopásotok?

Figyelt kérdés

Olyanokra lennék kíváncsi, mint

Hány évesek voltatok

Milyen pózban és kb mennyi ideig szoptatok

Lenyeltétek a végén, vagy máshova élvezett a srác

Volt utána/előtte szex is vagy sem?


2015. nov. 2. 07:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Az első alkalom nekem inkább szopatás volt mint szopás. Nem élveztem, mert még valami ennél is roszabb követte. 16 éves voltam. Nagyjából 5 percig tartott. Az a szemétláda mindenhova rámélvezett. A póz meg, lassúk csak, megvan az, mikor a falhoz szorítanak, hogy esélyed se legyen elmenni? Na az volt a póz.

18L

2015. nov. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Jesszusom. 1# ez ugen rosszul hangzik. Akaratod ellenere?


En talan 17 voltam. Elotte terdeltem, latni akartam szemeit. A legelsonel nem nyeltem le.. Szolt hogy mikor megy el es kivettem a szambol.

2015. nov. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Két órával később ő hagyott ott engem. Csoda, hogy magamnál voltam közben, teljesen be voltam nyugtatózva. De senkit sem akarok a részletekkel untatni.

#1 voltam

2015. nov. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Miért voltál benyugtatózva? A szemetet meg kellett vlna harapnod tényleg!!!
2015. nov. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem igazán értem a lepontozást, de elfogadom. Elég gyorsan rá kellett döbbennem, hogy az emberek inkább hibáztatnak engem, mint azt aki ezt művelte velem.
2015. nov. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Az ilyen erőszakos köcsögnek le kellett volna harapni a farkát, vérezzen el a g..ibe, az ilyen ezt érdemli!
2015. nov. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

Szia. 1-es


A lepontozásnak két oka lehet.

Az ide járó idétlen gyerek kategória vagy troll.

A rosszabbik meg aki a bejegyzésedet olvasva azonosul az elkövetővel.


Én hasznosnak ítéltem meg a válaszod.

2015. nov. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Nekem jó volt. Bár nagyon furcsa, szokatlan persze. De finoman vezetett rá, hogy először pusziljam meg, aztán nyaljam meg, végül kapjam be. És mondta, hogy neki hogy esik jól, meg végig dicsért, hogy jól csinálom. Egyébként a szabad ég alatt történt egy elhagyatott dombocskán :D Ő ült én meg ráhajoltam. 20 éves voltam. Kb. 4. alkalommal ment el a számban. Durván rá 1 hónapra feküdtünk le és a mai napig együtt vagyunk.
2015. nov. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
szerencsétlen lány hallod húú a falhoz szorított és készerített, hogy szopjad ááá na azt az embert enm jellemzem, mert még kitiltanának innen az oldalról annyi ronda szót írnék húúú na én utána azért élnék csak hogy bosszút álljak és minden napját megkeserítse az életének valamiyen módon. Ez lenne az életcélom 29/L
2015. nov. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
bocs kihagytam az "m" betűt azaz helyesen: megkeserítsem
2015. nov. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!