Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha hivatásos nőhöz megyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hivatásos nőhöz megyek érdemes neki elmondani előre, hogy még sohasem voltam nővel? Fiatalt vagy idősebbet érdemes választani?

Figyelt kérdés
2015. nov. 3. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Miért akarsz hivatásoshoz menni? Miért nem keresel valakit, akár a neten, egy amatőrt?

Persze, korodat nem írtad. Van az a kor, amikor már cikinek érezheted, hogy még nem voltál nővel.

Ha mégis hivatásost választod, szerintem említsd meg neki! Biztos vagyok benne, segítőkész lesz.

A kora nem sokat számít, inkább az, hogy milyen kategóriásat keresel fel. Ha út mellett strázsálót, ne számíts semmi jóra, de annál több betegségre. Lakással rendelkező, igényes nőt keress, olyat, akivel beszélgetni is lehet.

2015. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Neten, amatőrt?

24 éves vagyok és igen, kicsit szégyenletesnek érzem a dolgot.

2015. nov. 4. 08:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, említsd meg mindenképpen, hogy ez az első ilyen alkalmad.


Olyan korúhoz menj, ami jobban vonz. Én pl a MILF-eket eléggé szeretem, úgyhogy legelőször egy 38 éves, magas, karcsú, kis mellű, szép arcú, fekete hajú nőhöz mentem, pedig majdnem kétszer olyan idős volt, mint én.

2015. nov. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vannak akik direkt írják is, hogy vállalják a szüzesség elvételét. szerintem is szólj, mert úgy fog hozzád állni.
2015. nov. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első kérdésedre nem tudok válaszolni. Másodikra: idősebbek között nagyobb eséllyel találsz normálisabbat,de vannak nagyon jó fiatal csajok is. Olvass beszámolókat róluk.


Amúgy a legjobb élményeim egy magát 33 és egy 35 évesnek hirdető nőkkel voltak, de az évek ebbe a bizniszbe olyan mint használtautón a km óra állás: mindenki visszatekeri :D Mindketten idősebbek voltak szerintem, ennek ellenére brutálisan odatették magukat, egy fiatal csaj sem tudta olyan jól használni a testét mint ők.


Fiatal csajok inkább csak meggazdagodni szeretnének ebből, vagy a bulizós életvitel költséget fedezni, sok egyébként egyetemista, csak nem megy el diákmelózni óránként ~500-600 forintért, inkább szétteszi a lábát óránként 10-15 ezerért. Kevés aki nem csak jól is néz ki, de oda is teszi magát, és nem csak elterül mint a gyepszőnyeg.

2015. nov. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!