Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érettebb hölgyek! Volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érettebb hölgyek! Volt már valaha kalandotok, esetleg hosszabb szexuális kapcsolatotok nálatok fiatalabb, vagy jóval fiatalabb partnerrel? 24F

Figyelt kérdés

2015. nov. 8. 18:31
 1/6 aperitif ***** válasza:
Most is olyan kapcsolatom van, ahol a férfi jóval fiatalabb, mint én, de ilyen kalandom is volt már régebben.
2015. nov. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, volt több ilyen.
2015. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
nem de volt mar tobb olyan fiatal aki igy inditott nallam majd a vegere en lettem a legjobb baratja. ez szerintem sokkal jobb mint egy szex. igy is megtanithatsz neki par dolgot o pedig gyakorolhatja hozza illo lannyal. sz.tem!!!
2015. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
figyu!!! legyszi ne kuldjetek privit mert a trollkodast kifejezetten utalom! kossz mindenkinek.
2015. nov. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok,de az első hosszú kapcsolatom 16 éves koromban kezdődött és 8 évig tartott,a párom 12 évvel volt idősebb...
2015. nov. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem és nem is lesz. Igaz én nem vagyok érettebb, inkább csak idősebb nálad.

36N

2015. nov. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!