Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lesz a különbség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szaszaa11 kérdése:

Mi lesz a különbség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég szakított velem a barátnőm, jóval idősebb volt nálam. Nekem ő volt az első akivel lefeküdtem, nem voltunk sokáig együtt de rengetegszer csináltuk, 1 héten 15-20x.

Ő mindent megtett, amire csak kértem, sokszor kérni sem kellett: Órák, különböző pózok, szexi rucik stb.

Mindig is az idősebbekre buktam, de úgy érzem megegyszer nem igazán lesz lehetőségem ennyire tapasztalt lánnyal együtt lenni (mármint rendes kapcsolatban)

Ő már jóval azelőtt szedte a fogamzásgátlót, hogy mi összejöttünk volna, orvosi javallatra, így elmehettem benne, ami nagyon fontos nekem, ugyanis első körben kb 5 percig bírom, viszont nem lankadok le, és másodszorra mar jóval tovább, 15-20 percig is.

Attól félek, ha egy korombeli csajjal jövök össze, ő nem fog fogamzásgátlót szedni ha megkérem rá, és így a teljesítményem nagyban fog csökkeni, hiszen ha nem szed fogamzásgátlót és nem mehetek el benne, akkor a második menet között nem kevés idő fog eltelni, mig letörölgetem, stb. és így nagy az esélye a teherbeesésnek hiszen az elő és utóválladék szintén veszélyes...

Gumit semmiképpen nem akarok használni, mert próbáltuk az exemmel, de nekem úgy olyan semmilyen az egész, és egyáltalán nem élvezem. Ráadásul ott is ott a veszély, hogy kiszakad, kifolyik alatta, stb.

A párom nagyon meg volt elégedve velem, de félek így nem sokra megyek majd.

És attól is félek, hogy egy fiatalabbnak közel sem lesz ekkora étvágya, pedig nekem ez a heti 15-20 volt az optimális... Illetve hogy nem lesz olyan bevállalós, órák beöltözés stb... És úgy érzem hogy nekem erre szükségem van egy kapcsolatban, mert ha valami, akkor a szex aztán tényleg fergeteges volt az előző párommal.

Keressek továbbra is mindenképp az idősebb korosztályban, vagy a fiatalabbak is vannak ennyire szenvedélyesek, és odaadóak?

Főként 18-23 év közötti lányoknak szólna a kérdés, hogy ti ezt be tudnátok-e vállalni, vagy ez nektek sok lenne?

Ne értsétek félre, számomra sem csak a szex a lényeg egy kapcsolatban, de fontosnak tartom.


18\F


Ui: Szexuális felvilágosítást nem kérek, elég tájékozott vagyok, köszönöm!



2015. nov. 11. 12:51
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Az órák az Orál akart lenni, Bocsi.
2015. nov. 11. 12:52
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Bőven akad ilyen lány a korosztályodban, ne félj
2015. nov. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Ne aggodj. 17 eves korom ota gyogyszert szedek. 24 vagyok most, szoval tuti talalsz a korosztalyodban gyogyszerszedos lanyt ;)
2015. nov. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A fogamzásgátló szedésére hogy kérjem meg a lányt? Nyilván elmondom neki ezt az okot, amit itt is leirtam, de ez önmagában elég önzőnek hangzik, nem?
2015. nov. 11. 12:58
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
igen, annak hangzik
2015. nov. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
30%
Az idősebb nők sokkal jobbak a szexben, mint a mostani tizenéves kis csitrik. Az idősebb nők általában nem is hangoztatják a tudásukat, míg a partyribik verik a mellüket a semmire. :D Amúgy keresgélj idősebbeknél, ott ha épp nincs kapcsolatban, vagy frissen szakított, nagyobb eséllyel találsz tablettát szedő lányokat, mert ha nincs is pasijuk, "készülnek" rá.
2015. nov. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Hát nem biztos, hogy már egyből a kapcsolat elején azzal kéne indítani, hogy "cica, nekem csak úgy jó, ha beleélvezhetek a puncidba, szóval irány a patika." Szerintem várj vele pár hónapig azért. Addig persze kénytelenek vagytok gumit használni, amit azért ki lehet bírni.
2015. nov. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
A gumival az is a bajom, hogy nem találok méretben megfelelőt. Sokat próbáltam már, de ami felmegy a péniszemre az lecsúszik, a kisebb meg már a makkomnál sem jön fel. Amikor próbáltuk wxemmel azthittem meg van a megfelelő méret mert fel is jött és nem is csúszott le, stabilnak tűnt, de mikor már javában folyt az aktus, elkezdett lecsúszni, és féltem, hogy bent marad, szóval gyorsan el is vetettük az ötletet. Nincs minipészem, 17 centi hosszú, és nem is vékony. De valahogy ezek a gumik nem jöttek be.
2015. nov. 11. 13:18
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

Méghogy nem kell felvilágosítás?!


"kifolyik alatta" Hol B+???


Az lesz a különbség hogy kb. a következő 10 nőd meg sem fogja közelíteni ezt a szintet. Ugyanis ritka az olyan csaj, aki mindent megtesz.


Az is ritka aki 20-23 éves korában kisfiúkra bukna. Inkább a 30-as, kocsis-pénzes pasikat választják. Nem véletlenül.

2015. nov. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Kedves útolsó!

Hogy hogy hol? Szerintem inkább neked lenne szükséges a felvilágosítás.

Amúgy, amelyik no azt választja, jobb is, hogy azt választja, mert ilyen nő nem is kéne.

Az hogy te el vagy keseredve nem az én bajom, de ne itt hisztizz.

Nem a szexéhes szűzinformatikusok válaszai érdekelnek, hanem a korombeli lányok véleménye es a tapasztaltabb ferfiak\nők tapasztalatai.

2015. nov. 11. 13:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!